המנכ"ל החדש של מרכז יב"ע: הרב בני נכטיילר

הרב בני נכטיילר מונה למנכ"ל מרכז ישיבות בני עקיבא, במקומו של אלחנן גלט שמונה למנכ"ל משרד הדתות.

ישי קרוב , כ"ט בתמוז תשע"ג

המנכ"ל החדש של מרכז יב"ע: הרב בני נכטיילר-ערוץ 7
הרב בני נכטיילר
גילי צרפתי

מרכז ישיבות בני עקיבא בחרו מנכ"ל חדש - הרב בני נכטיילר.

לפני כשלושה חודשים פרש המנכ"ל הקודם, אלחנן גלט שעבר לשמש כמנכ"ל משרד הדתות, ומאז מילא את מקומו שמוליק ביבר שישמש מעתה כמשנה למנכ"ל המרכז.

הרב נכטיילר, תושב פדואל שבשומרון, למד בישיבת בני עקיבא נחלים ולאחר מכן בישיבת בני עקיבא הגולן שבחיספין. בהמשך שימש כראש ישיבת בני עקיבא פרחי אהרון בקרית שמואל ולאחר מכן שימש כראש יב"ע רעננה.

בין השנים תשס"ז-תשע"א היה הרב נכטיילר מזכ"ל תנועת הנוער בני עקיבא ולאחר סיום תפקידו בתנועת הנוער הצטרף הרב נכטיילר למרכז ישיבות בני עקיבא כמנהל מחוז מרכז וסגן ראש מינהל החינוך ברשת.

יו"ר מרכז יב"ע הרב חיים דרוקמן הודיע הבוקר "החלטנו להטיל את המשימה על הרב בני נכטיילר ולמנות את שמוליק ביבר למשנה למנכ"ל, ואנו בטוחים ששניהם יחד יפעלו לקדם את מרכז יב"ע".

הרב נכטיילר אמר "אני נכנס לתפקיד בחיל ורעדה אך יחד עם זאת בשמחה גדולה היות ומדובר בגוף גדול שעוסק בחינוך וערכים. זו הזדמנות להחזיר את מה שקיבלתי מהמפעל החינוכי האדיר הזה".

הרב נכטיילר הודה גם לשמוליק ביבר שהוביל את המרכז בתקופת המעבר וכן לקודמו בתפקיד אלחנן גלט "שעשה מהפכה במרכז יב"ע ויעידו על כך 71 המוסדות ו-24 אלף התלמידים הלומדים ברשת".