התאונה בכביש 6
התאונה בכביש 6 פלאש 90
חברים וקרובים הגיעו בשעות האחרונות כדי לחבק את משפחתו של טוראי חי בן נעים, בן 19 מראשון לציון שנהרג בתאונה בכביש 6.
 
"הוא היה איש צעיר מלא שמחת חיים. רק לפני שנה נפשנו בבולגריה בבורגס. בדיוק אז היה הפיגוע בנמל תעופה בבורגס. שעות לא ידענו מה קורה איתו עד שהתקשר והרגיע את כולם. עצוב מאוד", סיפר אחד מחבריו.
 
חבר נוסף סהר ספד לו בהודעה בפייסבוק, שהועברה לעשרות החברים הטובים של חי שנהרג בתאונה, "חבר יקר שלי אני לא מאמין שהלכת לנו".

"תמיד אמרת לי: 'עדיף לחייך מלבכות'", הוסיף החבר, "כרגע, מה שנשאר לי זה לבכות. לחשוב שתכננו לנסוע לתאילנד אחרי הצבא וליהנות כמה שאפשר מהחיים האלה. בא לי להתעורר עכשיו ולגלות שזה סיוט ושאתה עדיין איתנו. אילו רק ידעת כמה אני אוהב אותך, מקווה שהגעת למקום טוב יותר. כבר מתגעגע ומבטיח שלא לשכוח אותך".

הלוויתו של בן נעים תיערך מחר (ב') בשעה 12:00 בבית העלמין הצבאי בראשון לציון.

החיל השני שנהרג הוא כפיר דהרי שהיה אמור לחגוג את יום הולדתו ה-23 ביום רביעי, ובעוד שלושה שבועות אמור היה להשתחרר מצה"ל. הוא נשוי לרעות מזה כשנה ואב לתינוק בן 9 חודשים. אשתו נמצאת כעת בחודשי הריונה הראשונים עם ילד שני. 

לפני שבע שנים פקדה טרגדיה נוספת את משפחת דהרי כשאחיו, שהיה אז בן 6, נפטר מדלקת קרום המוח. אנשי קצין העיר ביקשו מהמשפחה להגיע הביתה אז הבינו את גודל האסון. הלווייתו של כפיר תתקיים מחר (שני) בשעה 17:30 בבית העלמין הצבאי ברחובות.
 
בבתי החולים הדסה עין כרם, קפלן, ברזילי ואיכילוב מאושפזים 10 פצועים - שניים מהם במצב קשה, אחד במצב בינוני עד קשה ושבעה במצב קל.
 
נהג המשאית ונהג האוטובוס נחקרו באזהרה בחשד לגרימת מוות ברשלנות ושוחררו בערבות. נהג האוטובוס של חב' מטרופולין אמר בחקירתו כי משאית שנסעה לפניו הסתירה את שדה הראייה שלו וכי לא הייתה לו דרך להתחמק מן המשאית שחנתה בצד הדרך וחסמה חלק מנתיב הנסיעה. נהג המשאית, שהיה בדרכו להטמין פסולת באזור באר שבע, אמר כי עצר בצד הדרך בשל תקלה במנוע וכי הציב כנדרש משולש אזהרה.