אחותו של הרב אלון: "הוא תומך בנו"

כלי תקשורת ממתינים בבית מדרשו של הרב אלון במושבה מגדל, לקראת שיעורו הערב. הרב צפוי להתייחס להרשעה היום בבית המשפט.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , א' באלול תשע"ג

אין דרכנו בהתקפות. הרב אלון
אין דרכנו בהתקפות. הרב אלון
פלאש 90

טלי אלון, אחותו של הרב מוטי אלון, הגיבה בגלי צה"ל להרשעת אחיה בביצוע מעשה מגונה.

אלון הודתה כי הרשעתו של הרב התקבלה בתדהמה בקרב בני המשפחה. "קיבלנו את זה קשה, בתדהמה. אנחנו אוהבים את מוטי אהבת נפש, יושבים איתו. הוא לא צריך את תמיכתנו כי הוא תומך בנו.

"חודש אלול - באמת תמיכה ומחילה לכולם. בקשת סליחה מאנשים שאולי נפגעו ולא היו אמורים להפגע או שלא ידענו שנפגעו", הדגישה.

זמן קצר לאחר הרשעתו בבית משפט השלום בירושלים יצא הרב מוטי אלון עם עורך דינו אל צבא העיתונאים שהמתין לו בפתח בית המשפט ובחר להגיב בקריאת פרק תהילים.

טרם הקראת הפסוקים הזכיר הרב אלון את היום בו התמודד אביו, הפרופ' מנחם אלון ז"ל, על כהונת הנשיאות. באותו יום הכין שני נאומים ולאחר שלא נבחר לתפקיד פתח בטעות את הדף עם הנאום הלא נכון. לעומת היום ההוא, אמר הרב אלון: "מצאתי נאום אחד כדי שלא להתבלבל. נאמתי את הנאום, אותו כתב לנו דוד המלך".

בנוסף לפרק התהילים אמר הרב אלון: "היום ראש חודש אלול חודש הרחמים והסליחות. אומר באמת ובתמים אני מודה לקדוש ברוך הוא, מודה לחבריי, מודה לעורך דיני, מודה למערכת המשפטית, מודה לכל מי שעשה את שליחותו של הקדוש ברוך הוא ורומם אותנו למקום יותר הגיוני. אני מבקש גם בקשה גדולה שלא לנהוג במנהג נלוז שנפוץ במחוזות רבים: להתקיף להחזיר בהתקפות, זו לא הדרך אם מישהו עושה את זה. לא על דעתי, כל מה שמביא עלינו הקב"ה לטובה".

קודם לדבריו של הרב אלון הביע עורך דינו, עו"ד אוחיון, אכזבה מהכרעת הדין ועם זאת ביטחון בשינוי שיגיע בהמשך לאחר הערעור שיבוא על ההכרעה.