נציגי שלושת הפורומים של הבית היהודי: ראשי הסניפים, הצעירים והמטה החילוני, התכנסו אמש (שני) בגבעת שמואל, בהשתתפות יו"ר סיעת הבית היהודי ח"כ איילת שקד, ח"כ יוני שטבון, ועשרות נציגים של הפורומים השונים.

את המפגש אירח יו"ר סניף הבית היהודי בגבעת שמואל, וממובילי פורום ראשי הסניפים במפלגה, שייקה בשן. מטרת הכינוס הייתה היערכות לבחירות המוניציפאליות הקרובות ויצירת שיתוף פעולה בין הכוחות השונים במפלגה לבין סניפי הבית היהודי ברחבי הארץ.

ח''כ שקד אמרה כי היא וחבריה מגויסים להצלחת הרשימות המקומיות וקראה לשלב נשים וחילוניים ברשימות השונות. ח''כ שטבון דיבר על חשיבות אנשי השטח בפעילות המפלגה כמי שיכולים להוביל מהלכים גם במישור הארצי.

את המפגש פתח והנחה יו"ר פורום ראשי הסניפים, עמיעד טאוב, שסיפר כי פתיחת השורות עליה הכריזה המפלגה מתבצעת הלכה למעשה במרבית הסניפים בארץ. ''ראשי הסניפים בכל עיר ועיר, כמובילי פעילות השטח במפלגה, מחויבים לקידום צעירים נשים ותומכים מסורתיים בחילוניים בפעילות''.

ענבל ליבר מהמטה החילוני אמרה כי ''הבית היהודי הוא ביתם של כלל אזרחי ישראל חילוניים ודתיים כאחד ואנו נתגייס להצלחה בבחירות הקרובות".

ח"כ שטבון אמר כי "האתגר הציבורי הגדול הוא דווקא בזירה המוניציפאלית. המפגש היומיומי עם הבעיות, המצוקות והקשיים הוא שליחות משמעותית. זכינו שבבית היהודי יש כוחות צעירים ומבוגרים שמבינים את עול השליחות ונושאים אותו בגאווה".

אורי שחור ואביחי טבק, מראשי פורום הצעירים שיזמו וארגנו את המפגש, ציינו את החשיבות שרואים הצעירים בשימור הניסיון רב השנים של ותיקי הפעילים ובניתוב ניסיון זה, יחד עם האמביציה והמרץ של בני הנעורים להצלחת הרשימות המקומיות.

בסיום המפגש סוכם כי כבר בשבועיים הקרובים תתקיים בכל אחת מהערים בהם מריצה הבית היהודי רשימה בבחירות המוניציפאליות פגישת היערכות של ראשי הסניפים עם הנציגים הצעירים כמו כן סוכם על שילוב נציגי פורום הצעירים ונציגי המטה החילוני בפעילות פורום ראשי הסניפים.