לעשות יותר. אורבך
לעשות יותר. אורבך חזקי עזרא
השר לאזרחים ותיקים, אורי אורבך (הבית היהודי), מביע תמיכה בראש העיר ירושלים, ניר ברקת, וקורא לתמוך בו לקדנציה נוספת בראשות הבירה.

"לא נראה שהמועמדות של משה ליאון לראשות עיריית ירושלים ממריאה לאיזשהו מקום, ומעניין אם יגיע לקו הגמר", כתב אורבך בעמוד הפייסבוק שלו.

לדבריו, ניר ברקת הוא "מועמד טבעי" של הציבור החילוני בירושלים ומועמד אהוד על הציבור הציוני-דתי, "וגם לא מעורר איבה בקרב הציבור החרדי", ציין אורבך. לדבריו, "זה שלליברמן ולדרעי בא להחליף אותו במקורב מוכשר שלהם, לא אומר שהירושלמים צריכים לעבור לדום".

השר לאזרחים ותיקים ותושב ירושלים לשעבר, משבח את ברקת על פועלו בראשות הבירה. "ברקת הוא ראש עיר טוב, יעיל, שקידם את העיר הזו למען תושביה ולמען אורחיה. אני מעריך ומקווה שרוב מכריע של הציונות הדתית ורוב תושבי הבירה יבחרו בו לקדנציה נוספת", סיים אורבך.

הרב הראשי לצה"ל לשעבר, תא"ל במיל' הרב אביחי רונצקי, הבהיר היום כי הוא עומד מאחורי מכתב התמיכה שלו בברקת. "אני חושב שניר עשה ועושה דברים טובים לטובת ירושלים", הדגיש הרב רונצקי.  יחד עם זאת מבהיר הרב כי אינו איש פוליטי ואינו מייצג בתמיכתו מפלגה או קבוצה פוליטית, "האמת היא פשוטה אני תומך בניר ברקת".
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו