יריב אופנהיימר
יריב אופנהיימרהלל מאיר

יו"ר ועד מתיישבי השומרון, בני קצובר, מגיב בחריפות לדברים שכתב היום (שלישי) יריב אופנהיימר על מזכ"ל אמנה, זאב חבר.

"בעוד זמביש התנער מדרכו הקודמת ומאז הקדיש את כל זמנו לביצור המפעל הציוני, אופנהיימר ממשיך בדרכו הנלוזה משנים עברו ומקדיש את כל זמנו לחיזוק אוייבנו הערבים ולנסיונות הרס של המפעל הציוני בחבלי ארץ שונים", כתב קצובר בפייסבוק.

ראש מועצת שומרון, גרשון מסיקה, תקף גם הוא במילים חריפות את אופנהיימר, "דבריו של אופנהיימר מוכיחים כי הוא לא מכיר את האיש ואת עשייתו הברוכה".

"לצערי אופנהיימר רחוק מלתרום משהו ממשי לחברה הישראלית ופעולותיו בעיקר פוגעות במדינת ישראל, ובתדמיתה בעולם זאת בזמן שזמביש בונה את ארץ ישראל מזה שנים, בנגב ובגליל בתוך הקו הירוק ומחוצה לו. דבריו של אופנהיימר הם הסתה פרועה כנגד אחד האנשים הציוניים והתורמים ביותר לארץ זוהי הסתה  שיש לבדוק כיצד לטפל בה במישור המשפטי", הוסיף מסיקה. 

פעיל השמאל הקיצוני ומזכ"ל 'שלום עכשיו', יריב אופנהיימר, תוקף הבוקר (שלישי) בחריפות את מזכ"ל אמנה זאב חבר (זמביש).

דבריו של אופנהיימר מגיעים בעקבות דיווח ב'הארץ' ולפיו זמביש דרש לאחרונה מתושבי מגרון לשלם לו 150 אלף ש"ח עבור "העבודה שהשקיע בניסיון למנוע את הפינוי".

בדף הפייסבוק שלו כתב אופנהיימר כי "מעטים זוכרים שזמביש (זאב חבר) - יקיר הממסד המתנחלי, אורח כבוד בכל משרדי הממשלה, הוא לא פחות מטרוריסט מורשע שניסה להטמין מטען חבלה ברכב פלסטיני, במסגרת חברותו במחתרת היהודית".

אופנהיימר הוסיף כי "שיטות העבודה והאופי הבריוני של האיש מפונות כעת כלפיי שותפיו האידיאולוגיים, מפוני מגרון".