טבריה, עירו של הרמב"ם מחדשת את פניה. רוח רעננה נושבת ברחובות האבן, מלטפת את פני התיירים הרבים הגודשים אותה מקרוב ומרחוק, קוראת להם לבוא ולגלות את צפונותיה בכל שעות היום, לארוחת בוקר גלילית עשירה ומפנקת וקפה משובח להתחיל איתו את היום. לארוחת צהרים חלבית עם מבחר מעדני דגים או לפינוק ערב קולינארי על שפת האגם, מסעדת שרי בטבריה היא הכתובת למחפשים מסעדות טבריהעם הרבה ערך מוסף. מאז פתיחתה בשנת 1990 מושכת אליה מסעדת שרי בטבריה, הכשרה למהדרין בהשגחתו של הרב א.ד אוירבך, מעריצים רבים השבים ופוקדים אותה בזכות האוכל הטוב והאווירה הנעימה. סועדים רבים תושבי חו"ל המבלים את חופשתם בישראל שבים וחוזרים אליה ומתקבלים במאור פנים ובברכת ברוכים השבים.

כמו מסעדות המזמינות את אורחיהן לחוויה שהיא מעבר לקולינאריה, מסעדת שרי מעוצבת בסגנון כפרי מחד ויוקרתי ומוקפד מאידך. ממש כמו התפריט החלבי העשיר ( והטעים להפליא ) שניכרת בו מחשבה רבה בהכנה ובהגשה לשולחנות בכלים נאים. בהכנת מנות התפריט של מסעדת שרי בטבריה נעשה שימוש במיטב חומרי הגלם המקומיים המשובחים והטובים ביותר הנבחרים בקפידה על ידי השף וצוות המטבח והטעמים, חגיגה לחיך ותאווה לעין.

ואיך המחירים, אתם שואלים ?

במסעדת שרי מפנקים את הסועדים גם במחירים ואלה אטרקטיביים ונוחים.

בתפריט המסעדה תמצאו ארוחות בוקר גליליות עשירות, לחמים מיוחדים, מרקים, פיצות, סלטים מעניינים, מוקפצים, מאפים, פסטות במגוון רטבים, לזניות ועוד ולארוחות הצהרים והערב מבחר דגים טריים ומשובחים ומנות מענגות מהמטבח החלבי ולסיום הארוחה קפה ארומאטי ומבחר קינוחי הבית.

למסעדת שרי מחירים מיוחדים לסוכני נסיעות, למארגני קבוצות וכן לקבוצות, למשלוחים ולשירותי קייטרינג חלבי ודגים לאירועים.וכמו כן היא משמשת כיעד מרכזי למחפשים מסעדות כשרות באזור

במסעדה אגף פרטי לאירועים פרטיים ועסקיים, עד 50 איש.

אז בפעם הבאה שאתם מטיילים או נופשים בטבריה, ותופס אתכם פתאום רעב לארוחה חלבית או ארוחת דגים משובחת וכשרה למהדרין, מסעדת שרי בטבריה, הינה הכתובת שלכם.