אלעד: 120 חרדיות עובדות יפוטרו?

על פי הדיווח, העובדות שיגרו מכתב לשר הכלכלה נפתלי בנט ולח"כים חרדיים כדי שיעשו הכל כדי למנוע את סגירת המוקד בו הן עובדות.

חיים לב - ערוץ 7 , י"ב בתשרי תשע"ד

אלעד: 120 חרדיות עובדות יפוטרו?  -ערוץ 7
מוקד שירות טלפוני. ארכיון
פלאש 90

כל כך הרבה מדברים על שילוב החרדים במעגל העבודה, אך בימים אלו התבשרו 120 נשים חרדיות מאלעד כי הן עלולות להיות מפוטרות ממקום עבודתן במוקד השירות של חברת 'הוט מובייל' בעיר בשל סגירת המקום.

על פי דווח אתר MAKO, מדובר במוקד שנפתח לפני כשש שנים והעובדות בו, כולן חרדיות, זכו לשבחים באשר ליעילותן. "העובדות במוקד הן נשים חרדיות רובן מרובות ילדים, שעשו עבודה נהדרת במוקד וזכו לשבחים על עבודתן ומהירות התגובה שלהן במתן שירות ללקוחות", צוטט גורם במוקד ל-MAKO.

על פי הדיווח, העובדות שיגרו מכתב לשר הכלכלה נפתלי בנט ולח"כים חרדיים כדי שיעשו הכל כדי למנוע את סגירת המוקד וכדי שהם יוכלו להמשיך לכלכל את ביתם בתקופה כל כך קשה.

"דווקא בתקופה שבה שמים במרכז סדר היום הציבורי את עידוד התעסוקה במגזר החרדי סוגרים מוקד שמעסיק 120 נשים איכותיות שרוצות לעבוד ולהתפרנס בכבוד... רובנו נשואות, אימהות לילדים, נשואות לאברכים- מפרנסות יחידות. סגירת המוקד אינה בשל פשיטת רגל של הוט מובייל, ההיפך החברה כרגע משקיעה ומגייסת עובדים חדשים במוקדים אחרים", כתבו.