אריה קינג
אריה קינגפלאש 90
יו"ר רשימה 'שכונות התפר', אריה קינג, ירוץ ברשימה משותפת עם אנשי סניף 'הבית היהודי' שפרשו אמש מהמפלגה. בכך נקבע באופו סופי כי הציונות הדתית בירושלים תתמודד על מועצת העיר ברשימות נפרדות.

בראש הרשימה הוצב שמואל שקדי - סגן ראש העיר ירושלים לשעבר, קינג במקום השני ויקבל את תפקיד יו"ר הסיעה, במקום השלישי חגית משה, ואחריה יונתן יוסף - בנו של הרב יעקב יוסף ותושב שכונת 'שמעון הצדיק'. במקום החמישי צביקה יונגרייז.

בשיחה עם ערוץ 7 אישר קינג את הדברים והביע תקווה כי רשימת "ירושלים מאוחדת" תעניק בשורה חדשה, כלשונו, לכלל תושבי ירושלים.

"למען אחדות ירושלים ואחדות במחנה אוהבי ירושלים, למען עתידן של שכונות התפר ועתידה של ירושלים כעיר יהודית, איחדנו כוחות יחד - אוהבי ירושלים עם אוהבי התורה. אין לי ספק שיחד נצליח ונדע לשרת היטב את הציבור הדתי לאומי ותושבי שכונות התפר הזקוקים לחיים טובים יותר בעיר", אמר קינג.

לחצים כבדים הופעלו על קינג כדי שיתמודד ברשימת 'הבית היהודי' בראשות דב קלמנוביץ', אולם אחרי מסע שכנוע ארוך שהוביל הרב איתן אייזמן, החליט קינג להצטרף לרשימה החדשה שהוקמה אמש מקרב אנשי 'הבית היהודי' בירושלים.

בתוך כך, נסגרה החמישייה הראשונה של רשימת 'הבית היהודי' בבירה. יו"ר הרשימה הוא דב קלמנוביץ'. אחריו מוצבים הרצל יחזקאל, רז קיל, ד"ר תמר טננבוים, שהוצבה במקום רחלי איבנבוים אשר הסירה את מועמדותה לאחר שאוימה בידי חרדים קיצוניים, וד"ר אלי וולף.