סוכות: שוואקי להמונים, בחינם!

הזמר יעקב שוואקי הגיעה ארצה. תוכלו לתלות עינכם בו ובעשרות נגניו - בחינם.

נדב גלעד , י"ח בתשרי תשע"ד

שוואקי בקליפ החדש
שוואקי בקליפ החדש
מתוך הקליפ

אחרי כל כך הרבה פעמים, שכוכב הזמר יעקב שוואקי הגיעה ארצה ונאלצתם להזיל מכספכם את דמי מתנות החג כדי שתוכלו לתלות עינכם בו ובעשרות נגניו, הוא מגיע ארצה בחינם.

או מדוייק יותר: ב-ח-י-נ-ם. הידד.

שוואקי, שהוציא לא מזמן את הופעת הבכורה של בהיכל נוקיה ע"ג DVD ותקליטור שמע, החליט שהגיע הזמן לעשות משהו קצת שונה; הופעות המוניות בחג הסוכות גם למי שלא מוכן להוציא עשרות שקלים מכיסו על מופע זמר.

שוואקי בחברון

המופע הראשון יערך במופע המרכזי בחברון, בו יופיע שוואקי כחלק מהמופע הדו-שנתי המתקיים בפסח וסוכות בעיר האבות. לצידו יופיעו יניב בן משיח, ישי לפידות ועוד רבים וטובים. זאת הפעם הראשונה מזה שנים רבות ששוואקי מופיע בבמה המרכזית בחברון שעד עתה ארחה אמנים נחשבים, אבל שוואקי זו בהחלט פסגה חדשה. שאפו למארגנים.

שוואקי בפתח תקווה

ולמופע הסודי של שוואקי, זה שלא שמעתם עליו אם אינכם מתגוררים באם המושבות פתח תקווה.

באותו היום ממש, יום שני (מחר, י"ט תשרי), אחרי שיקפיץ את ההמונים בחברון, ינוע הכוכב לעיר שבאותו יום כנראה לא תלך לישון בשמונה, כדרכה. שוואקי ירביץ הופעה חינם אין כסף ברחבת העירייה לצידו של זמר החתונת אלי הרצליך שהוציא בשנה האחרונה סינגל רדיו ראשון.

אנחנו ממליצים להגיע לפתח תקווה, למופע הפחות מפורסם של שוואקי, שכנראה תהיה פחות עמוסה. אבל יתכן והכתבה הזאת שאתם אוחזים בעינכם תגרום לפיצוץ אוכלוסין גם במופע

הפתח-תיקוואי, ראו הוזהרתם. ואתם יודעים מה?

למה בעצם לא לקפוץ לשני המופעים? לרקוד על שתי חתונות אי אפשר, אבל כשמדובר במופעים, לא נדמה לי שתהיה בעיה. חג שמח.