פייגלין: מדינה פלסטינית - מתכון לחיסול ישראל

סגן יו"ר הכנסת, ח"כ משה פייגלין, טוען כי אמירת אובמה לפיה "ביטחון ישראל תלוי בהקמת מדינה פלסטינית", נגרמה בגלל מדיניות ישראל.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ' בתשרי תשע"ד

התערב ודחה. פייגלין
התערב ודחה. פייגלין
פלאש 90

סגן יו"ר הכנסת, ח"כ משה פייגלין, מאשים את מנהיגיה של ישראל באמירתו של אובמה, לפיה "ידידיה של ישראל, כולל ארה"ב, חייבים להכיר בכך שביטחון ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית תלוי בהקמתה של מדינה פלסטינית, ועלינו לומר זאת מפורשות" .

לדברי פייגלין, "עד רבין ונתניהו, חזרו ושיננו כל מנהיגי ישראל  את האמת ההיסטורית, לפיה אין עם "פלסטיני", אין היסטוריה "פלסטינית" ואין שאיפות לאומיות "פלסטיניות". יש אומה ערבית השואפת להשמיד את ישראל וההמצאה ה"פלסטינית" היא הדרך המרכזית לעשות זאת".

פייגלין ציין, כי גם מנהיגי המערב הבינו זאת תמיד. בהקשר זה ציטט פייגלין את דבריו של שר החוץ הבריטי בווין, אשר הסביר באו"ם את מהות העימות היהודי ערבי, במעמד העברת את בעיית ארץ ישראל לאו"ם, "מטרת היהודים היא להקים מדינה יהודית בארץ ישראל ואילו מטרת הערבים היא שלא תהיה מדינה יהודית בארץ ישראל".

לטענת פייגלין, "מאז שהכירה ישראל ב'עם הפלסטיני ובזכויותיו' החל תהליך של אובדן הלגטימיות לקיומה של מדינה יהודית על פני הגלובוס. זהו חוק הכלים השלובים באזור - זו או ארצנו או ארצם. אם הכרנו בזכותו של עם אחר על ארצנו - איבדנו את זכותנו שלנו. לכן - טועה ברק אובמה ומטעה את אזרחי ישראל. מדינה פלסטינית אינה ערובה לביטחון ישראל אלא מתכון לחיסולה".

סגן שר הביטחון, ח"כ דני דנון, פנה הערב (שלישי) לראש הממשלה בעקבות נאומו של נשיא ארה"ב באו"ם ואמר: "אם זו הרוח הנושבת כעת מכיוונו של נשיא ארה"ב עוד צפוי לחץ עצום בהמשך".

"אני בטוח שתייצג את עמדת ישראל ברוח של ז'בוטינסקי, קיר הברזל – עוצמה בשילוב נחישות ויציבות יבטיחו את חוסנה של מדינת ישראל", הוסיף דנון.