ביצת הפתעה: בישלה חביתה וגילתה אפרוח

זוהר סעדיה תיארה בעמוד הפייסבוק שלה "דבר מגעיל ביותר": כששברה ביצה בדרך להכנת חביתה, גילתה אפרוח מבצבץ.

ניר הר זהב , כ"ט בתשרי תשע"ד

ביצת הפתעה: בישלה חביתה וגילתה אפרוח-ערוץ 7
הריון, ביצים, אפרוח
פלאש 90
זוהר סעדיה, תושבת קיבוץ גבת שבעמק יזרעאל, תיארה בעמוד הפייסבוק שלה "דבר מגעיל ביותר": כששברה ביצה בדרך להכנת חביתה, גילתה אפרוח מבצבץ.

"היום נתקלתי בדבר מגעיל ביותר!", כתבה סעדיה, "בעודי מתכוננת להכין חביתה לבני ,הוצאתי תבנית טרייה של ביצים מהמקרר, הקשתי עם הביצה על השיש כדי לפתוח אותה והפלא ופלא - היא לא נפתחת. קליפתה נשברת, אך שקיק שקוף לא נקרע ומתוכו בצבצה עין קטנה וסגורה ומקור פצפון של אפרוח עוברי".

סעדיה המזועזעת טוענת כי בחברה שמשווקת את הביצים "התנערו לחלוטין מהעניין, סירבו לשוחח איתי בטענה ש'זה לא יכול להיות'". היא ניגשה אל הסופרמרקט שבו רכשה את הביצים, שם שוחחו עם המשווק שלטענתה "התנער לחלוטין ואמר שלא יכול להיות דבר כזה".

מהחברה המשווקת את הביצים נמסר בתגובה לחדשות 2, "נציין כי אנו משווקים ומייצרים כעשרה מיליון ביצי מאכל מדי חודש מזה עשרות שנים ומעולם לא ראינו אפרוח בביצת מאכל שלנו ולא קיבלנו אף תלונה כזו שנמצאה כנכונה לאחר בדיקה".

עוד צוין, כי "לצערנו, הלקוחה לא ראתה לנכון להעביר לנו את הביצים האמורות ומשכך אין באפשרותנו להמשיך בבדיקה. נשמח לעמוד בקשר עם הלקוחה ועם כל גורם אחר על מנת לבדוק נושא זה עד תומו, ובאם יימצא שיש להפיק לקחים מאירוע זה - נפיק אותם במלואם".