שם חדש לפילה
שם חדש לפילה אדר יהלום

 לא פשוט בספארי לבחור לבעלי החיים שמות, לכולם יש הרבה הורים וההצעות הן רבות ומגוונות.
גם הפעם קיבלו שם, אלפי הצעות לשמות מהגולשים דרך הפייסבוק, המיילים, המכתבים הרבים והטלפונים שהגיעו  ולבסוף החליטו להעניק לה שם הודי על פי מוצאה.
השם הנבחר הוא ללאנה- זהו שם נעים ומתגלגל שפירושו בהודית הוא "ילדה".
הפילונת שנולדה לפני חודשיים קיבלה את השם לטאנגי שפירושו ילדה רזה, אבל הפילונת החדשה היא מדושנת ובריאה ונראית מצוין וחשבנו שהשם ללאנה הולם אותה.
ללאנה נמצאת בחצר עם אמה לה-פטיט ועם אחותה הגדולה לה-בל ואחייניתה שנולדה לפניי חודשיים לטאנגי. עימן נמצא גם האב המאושר, הפיל מותק.
הולדתה של ללאנה מציינת גם את השיקום המושלם של אמה לה-פטיט שעברה לא מעט תלאות בחייה שכללו כמה גני חיות ברחבי אירופה וקרקס אחד.
כעת לאחר שתי המלטות מוצלחות, לה-פטיט היא חלק מהקבוצה, היא איננה מנודה יותר והיא מסמלת את נחישותה אך גם את הנחישות של צוות הספארי שהתעקש להביאה לכאן וגם להשאירה למרות שהתהליך היה מורכב מאוד.
צוות הספארי לא נכנע ללחצים מגורמים שונים שדרשו להעבירה למקלט פילות בטנסי, ללא אפשרות לריבוי. "החלטנו להשאירה כי האמנו שהיא תשתלב בקבוצה ושאצלנו ניתן יהיה לשקמה. כמו כן האמנו ביכולת שלה להרות ולהביא לעולם צאצאים שיסייעו רבות לגרעין הרבייה. הריחוק הגנטי שלה משמעותי שכן, היא בעלת קו דם שונה משאר הפילים שנמצאים כיום בגני חיות ברחבי העולם" אומר שגית הורוביץ דוברת הגן.