פורטל סיפתח גלישה למען מטרה אלעד כהן

אתר חדש בשם "סיפתח" - האתר שמאפשר לתרום את דף הבית לעשייה חברתית.

האתר הוא פורטל אינטרנט שימושי התורם 50% מרווחיו לעמותות אותן בוחרים הגולשים לאמץ, ומאפשר תרומה כספית מבלי להכניס את היד לכיס.

פורטל האינטרנט החדש וייחודי מציע לגולשים ברשת לתרום את דף הבית שלהם למטרה חברתית, זאת על ידי בחירת עמותה מתוך מדריך העמותות שבאתר. הפורטל החדש "סיפתח", תורם מחצית מרווחיו לעמותות ומלכ"רים הפועלים בישראל.

אתר 'סיפתח' מהווה שער כניסה שימושי ויעיל, עם מגוון עצום של קישורים המאורגנים בצורה ידידותית לגלישה ולחיפוש ברשת האינטרנט, אך להבדיל מאינדקסים אחרים, טמון בו ערך מוסף וייחודי לגולשים והוא עידוד וקידום הערכים החשובים להם. כל גולש, בהתאם להעדפותיו החברתיות והערכיות, בוחר איזו עמותה ירצה לאמץ  וזו תיהנה מההכנסות שייווצרו כתוצאה מהחשיפה לפורטל. אימוץ זה אינו כרוך בהוצאה כספית כלשהי, אלא אך ורק בהגדרת עמותה ספציפית, כך שבחירה בפורטל סיפתח כעמוד בית משמעה אימוץ העמותה או הארגון המועדף על כל גולש וגולש, ויצירת ערך תרומה ממשי בכל פעם שמפעילים את הדפדפן ונכנסים לרשת האינטרנט.

אלעד כהן, יזם ומנכ"ל סיפתח מסביר: "לדף הבית בו אנו בוחרים להשתמש יש ערך כלכלי רב, הנוצר מן החשיפה לתכנים הפרסומיים שאנו מציגים בפני גולשי האתר. פורטל סיפתח הנו היחיד בישראל המציע להמיר חלק משמעותי ביותר מן הערך שנוצר לתרומה לקהילה, ע"י הקצאת מחצית מרווחי האתר לצורך תרומה לעמותות השונות. הרעיון הוא די פשוט בבסיסו- לייצר תרומה מעצם השימוש באינטרנט ומבלי להכניס את היד לכיס. ככל שהשימוש באתר נרחב ומעמיק יותר, כך גדלה התרומה. קראתם לשרברב דרך סיפתח? נוצרה תרומה לקהילה, הזמנתם נופש דרך אחד האתרים המפרסמים בסיפתח? חיזקתם את הקהילה. יש כאן מודל עסקי מורכב המגלם מצב win-win הן לי כיזם, והן לנו כחברה ".

לכניסה לאתר  לחץ כאן

לפניות ומידע נוסף: info@siftach.co.il