השלט שהושחת
השלט שהושחת הבית היהודי. ירושלים
אלמונים השחיתו את תמונתה של ח"כ איילת שקד מכרזת הענק בכניסה לירושלים.

הכרזה, שתלויה על בניין בכניסה לעיר, נתלתה על ידי פעילי הבית היהודי בירושלים לקראת הבחירות לרשויות המקומיות. 

יצוין כי האלמונים התמקדו בהשחתה בתמונתה של שקד אך השחיתו גם חלק מתמונתו של יו"ר המפלגה, השר נפתלי בנט שצילומו צמוד לזה של שקד. המפלגה תגיש היום תלונה במשטרה.

במטה הירושלמי של הבית היהודי מזכירים כי "זו לא הפעם הראשונה שאלמונים משחיתים תמונות של נשים מכרזות ברחבי העיר וגם זו לא הפעם הראשונה שהושחתה כרזת הענק בכניסה לעיר. בפעם הקודמת, לפני הבחירות האחרונות לכנסת, קרעו אלמונים את תמונותיו של הרב חיים אמסלם שהורחק מתנועת ש"ס והתמודד בראש רשימת 'עם שלם'".

"אני מקווה שהבחירות הקרובות יגלו שירושלים היא עיר סובלנית והבית היהודי ימשיך להוביל את קירוב הלבבות בעיר", אמר הבוקר ח"כ שקד.

במפלגת הבית היהודי התייחסו להשחתת הכרזה ואמרו כי "הבית היהודי גאה להיות מפלגה המשלבת עשרות נשים ברחבי הארץ והמקרים המצערים האלה הם הוכחה לצורך בשילוב הנשים בבחירות המקומיות".

"הבית היהודי הוא מנוע הגישור בין כל חלקי האוכלוסייה בעיר - חילוניים, דתיים לאומיים, מסורתיים וחרדים,  וזה בדיוק מה שחסר היום בירושלים", אומרת ד"ר תמר טננבוים, המתמודדת במפלגת הבית היהודי בעיר. "העובדה שחבורת בריונים אלימים השחיתו שלט חוצות עם פניהם של בנט ושקד מעידה על כך שיש לפנינו עוד עבודה רבה. הקיצוניים בירושלים מחריבים כל חלקה טובה. היו קיצוניים שאיימו על המועמדת החרדית במפלגה, רחל איבנבוים וגרמו לפרישתה. כעת קיצוניים אחרים משחיתים כליל את פניה של אילת שקד, הנציגה החילונית של הבית היהודי בכנסת. הבחירות הקרובות יכריעו האם תושבי ירושלים מעודדים סוג כזה של קיצוניות או מעדיפים לבחור דווקא בנציגים מתונים ושוחרי שלום ועשייה".