חתונה
חתונה צילום: פלאש 90
ארגון 'משמחים' המספק במשך מספר שנים סיוע לאלפי זוגות דתיים בארגון חתונתם, לא מתפקד מאז שלשום.
 
במשרדי הארגון, השוכנים בבנייני האומה בירושלים לא עונים לטלפונים מאז הבוקר ובשלב זה לא ברור מה יעלה בגורל הארגון והתאריכים ששוריינו על ידי 'משמחים' באולמות השמחה עבור זוגות שמתכננים את יום נישואיהם.

אחיו של מנכ''ל הארגון סיפר היום לערוץ 7 כי מנכ"ל 'משמחים' לא יצר קשר עם בני המשפחה מאז החתונה האחרונה אותה ארגן, שנערכה ביום שני האחרון בבנייני האומה.

"הם הסתבכו כלכלית, סחט אותם בנאדם מרושע שאיים על החיים שלו ושל הילדים שלו", תיאר אחיו של המנכ''ל, "הוא נכנס ללחץ היסטרי וגמר לו את החיים, הרס אותו. הוא בחור ישיבה וכל מה שרצה זה לעזור לציבור", סיפר האח.

קרוב המשפחה הדגיש כי מנכ''ל 'משמחים' נמצא בסכנת חיים. "אנשים מסוכנים מחפשים אותו, ישמעאלים מסריחים. אלה אנשים בלי לב ובלי מצפון".

מה עם כל הזוגות שקבעו דרך 'משמחים' תאריכים לחתונה בבנייני האומה בירושלים? "אני לא יודע, לבי לבי עליהם, אני בטוח שגם הוא מצטער", אמר האח והסביר כי "הכריחו אותו לתת סכומי עתק, הוא נסחט באיומים". 

יצוין כי המנכ''ל לא שיתף את משפחתו בהסתבכויות הכלכליות שהביאו להיעלמותו.

לדברי קרוב המשפחה, לארגון 'משמחים' היה פוטנציאל הצלחה גדול בקרב הציבור הדתי, אלא שככל הנראה המנכ"ל לקח על עצמו פרויקטים רבים והסתבך בניהולם. השלב הבא היה לקיחת הלוואות בשוק האפור מה שהוביל לסחיטות ואיומים על חייו וחיי משפחתו. 

המשפחה אינה יודעת לספר על מיקומו וכך גם חבריו וידידיו הקרובים שממתינים בקוצר רוח ליצירת קשר עימו.

בשיחה עם טלפנית מארגון 'משמחים', שבוצעה עוד טרם ניתוק הטלפונים, נאמר לערוץ 7 כי ייעשה מאמץ להעניק שירות מלא לכל הזוגות שתיאמו אולמות שמחה דרך הארגון.