בני ברק
בני ברק ש. כהן. ערוץ 7

במהלך אירוע פתיחת מטה הבחירות של יהדות התורה בבני ברק אמר ח"כ יעקב אשר (יהדות התורה)  כי "בני ברק הרבה שנים מנוהלת באחדות נפלאה ובצורה שעושה קדוש השם גדול וצריך להמשיך את זה בכדי לא לתת למבקשי רעתנו להשמיץ אותנו סתם".

"אני יכול להעיד כי ב- 10 השנים האחרונות לא היה אדם או קבוצה שלא קיבלו את השרות ואו את העזרה אותה הם ביקשו. אחד הדברים המפותחים בעיר הזאת זה העזרה לכולם זה לא הלך לפי מגזרים. בני ברק עיר הבירה של הציבור בכל העולם ואם נמשיך ככה ללא הבדל בכל אדם באשר הוא בעז״ה נעשה ונצליח".

ביהדות התורה הבהירו כי "אנחנו רוצים למנוע את האדישות הטבעית השוררת בכאלו מערכות בחירות, כאשר הניצחון מובטח לכאורה וההליכה אל הקלפי נראית מיותרת. אף קול אינו מיותר, ולו מהסיבה שכל קול לרשימת יהדות התורה בבני ברק, מגדיל ומפאר את היהדות הנאמנה וזועק בכל כוחו כי בבני ברק גר יהודי נוסף הנאמן להנחייתם של גדולי ישראל".

עוד הוסיפו כי "דווקא בימים אלו, כאשר ממשלת ישראל פועלת בכל כוחה להחליש את ציבור יראי ה', זו העת המחייבת את הציבור להראות "מי לה'  אלי", ולהצביע בקלפי על נאמנותו לתורה הקדושה ולרועי העדה אשר הופקדו להנחותינו הדרך אשר נלך בה. דווקא כאשר יש הקמים עלינו לכלותינו, זה הזמן להוכיח שכוחנו באחדותנו ושכולנו דבקים בהוראת רבותינו", הוסיפו.

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7