משה אבוטבול
משה אבוטבול צילום: פלאש 90
סקר שפורסם הבוקר (ו') בבית שמש מגלה כי ראש העיר המכהן משה אבוטבול מוביל על המועמד הציוני אלי כהן - 53.9 לטובת אבוטבול על פני 42.2 לטובת כהן.

הסקר, שפורסם על ידי מכון הסקרים "יפעת גת מותגים בע"מ" והוזמן על ידי המגזין "קרן אור" בבית שמש, מגלה כי אבוטבול ביצע חריש עמוק בצד החילוני של העיר, שם הוא זוכה ל- 22 אחוזי תמיכה.

בסביבת אבוטבול מספרים כי בשבועות האחרונים נקט אבוטבול בשורה של מהלכים מבריקים על ידי האסטרטג ומנהל הקמפיין נוחעם ברזסקי, באמצעותם הצליח לחדור לכל בית ובית בבית שמש, במסגרת קמפיין מגזרי ייעודי לכל מגזר ומגזר בעיר.

אל הקמפיין המרכזי המופק תחת הסלוגן "מתקדמים מפיתוח לטיפוח", הצטרף בימים האחרונים קמפיין-משנה, שיצרו יחדיו, העיתונאי מתי פרומוביץ יחד עם ברזסקי. "הקמפיין מתמקד באישיותו של משה אבוטבול כאדם, או יותר נכון - כ'בנאדם'. תחת הסלוגן 'משה אבוטבול - בנאדם. של כולם', מתפרסמים עשרות ציטוטים מחמיאים על דמותו ועשייתו של אבוטבול בעיר בעשרות השנים האחרונות", הסביר ברזסקי.

"הופתענו לגלות", מספרים אנשי הקמפיין, "אבל בין עשרות האנשים שהביעו נכונות מוחלטת להשתתף בקמפיין, בשמם, בגילם, בכתובתם ובתמונתם - כמעט שלא ניתן למצוא דמויות חרדיות. קמפיין 'בנאדם של כולם' מתבסס בעיקר על תושבים ותושבות בעיר הוותיקה של בית שמש, רובם לא דתיים כלל, שמצהירים על תמיכה במשה אבוטבול.

"הצהרות אלו, מגלות על תמיכה עמוקה בהיקף רחב, לה זוכה אבוטבול דווקא בעיר הוותיקה והמסורתית. זאת, בניגוד מוחלט לדבריו של השר נפתלי בנט, לפיהם, 'אסור שיהיה בבית שמש תושב אחד לא חרדי שלא יצביע לאלי כהן'", אמרו.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו