גילון היום עוזי ברוך

הפורום המשפטי למען ארץ ישראל מגנה בחריפות את דבריו של ראש השב"כ לשעבר כרמי גילון כפי שהובאו היום באתר ערוץ 7.
 
"התעוזה של כרמי גילון שאשם בכשל שהביא לרצח ואחראי לאבישי רביב סוכן השב"כ שפגע בערבים והסית לפגיעה בערבים וביהודים היא חרפה ועיוות של ההיסטוריה", אומרים בפורום.נחי אייל מנכ"ל הפורום אמר "עד היום מי שמאשים את הימין בהסתה לרצח  משתמש בתמונת רבין במדי נאצים, תמונה שוועדת שמגר קבעה כי הופצה בידי סוכן השבכ רביב. גם מה שמכונה 'תג מחיר' הוא תולדה מאוחרת של פעולות רביב  שהיה הראשון שהסית ללא הרף ואף פגע בערבים וביהודים  וכל זה בשליחות כרמי גילון".


גילון תקף היום בחריפות, במהלך כנס של המכללה הטכנולוגית בחולון, את הרבנים שלדבריו עומדים מאחורי מבצעי תג מחיר. "אני מדבר על מתי מעט אלה שקוראים להם נוער הגבעות. אומרים שאי אפשר לטפל בהם בגלל שהם ילדים? או בגלל שהחוקים לא מאפשרים? גם בתקופתי היו ילדים. לנעם פדרמן קראתי למשרדי ושוחחתי איתו והצעתי לו לא לסיים את חייו בבית הסוהר. המחדל האמיתי באי טיפול בתג מחיר - גורמי אכיפת החוק וחוסר הטיפול ברבנים. מאחורי תג מחיר ופעולות אחרות עומדים גם רבנים אנחנו יודעים מיהם - צריך להעמיד אותם לדין". גילון סירב לפרט את שמות הרבנים, שלטענתו הסיתו ומסיתים אז והיום.

"אני מצפה מפרקליט המדינה משה לדור שנלחם בנחישות מול שחיתות לא לברוח מהנושא שמאיים על איכות חיינו ואלה הם מבצעי תג מחיר.  אם אין לך כלים תבנה את הכלים. ואם למשטרת שי קשה לטפל בהם - תקים יחידה נפרדת שתטפל בזה".

גילון נשאל על ידי אחד הסטודנטים מה פשר הפעלתו של אבישי רביב שגרם לפרובקציות, "הפעלתו של אבישי רביב הייתה כישלון של השב"כ. רביב היה כמו כל סוכן אחר גם בחמאס שצריך להגיע למודיעין. רביב יצא מכלל שליטה".