גד אלבז בסינגל חדש
גד אלבז בסינגל חדשיחצ
גד אלבז נתפס כזמר בעל יכולות ווקליות מדהימות. לא, לא מדובר בסופרלטיב נטו. הקול המיוחד שהפך את אלבז מ'הבן של' לזמר ענק בזכות עצמו הביא אותו לקדמת במת המוזיקה היהודית על כל גווניה: מזרחית, דאנס, רגש יהודי ועוד.

היכולות הוואקליות המיוחדות זיכו את אלבז למכור אלפי עותקים ממגוון אלבומיו והובילו אותו לדואט עם סאבלימינל ולמופע בקיסריה, בירת הזמר הישראלי.

הפעם מביא לנו אלבז משהו שמעולם לא שמענו ממנו: סטייל קרליבך. הסינגל החדש, 'למען אחיי ורעיי', יוצא לאור לרגל  יום פטירתו של הרב שלמה קרליבך שחל החודש (חשוון) והוא כלול באלבום "ניגון ומזמור" של אלבז שיצא לאחרונה.

הרב קרליבך, הידוע בכינויו "הרבי המרקד", קירב המוני יהודים ליהדותם בזכות אהבת ישראל עוצמתית ומוזיקה. אלבז, שזה לא שיתוף הפעולה הראשון עם חומרים של 'הרבי המרקד' מתחבר לאהבת ישראל הגדולה של הרב קרליבך ומתאחד טוטאלית עם הרגש הקרליבכי  השונה כ"כ מהמוזיקה המאפיינת את אלבז. 

מדובר ללא ספק בהפתעה מוזיקלית גדולה ולא צפויה. המעניין הוא שאלבז המוכשר מצליח להתחבר בטבעיות לסגנון המוזיקלי המרגש של ר' שלמה קרליבך, חרף העובדה שעד היום הוא נתפס כזמר יהודי מודרני שלא בוחל בקצב דאנס, למשל.

שימו אוזן, יש כבוד, ובינינו - יש לו את זה - הבחור מרגש, ללא ספק.