דודי אמסלם: קמפיין ברקת - 'רדידות אנושית'

מספר 2 של משה ליאון תוקף את קמפיין הבחירות של ראש העיר ברקת ומבהיר: המילה אחרונה עדיין לא נאמרה.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , כ"א בחשון תשע"ד

דודי אמסלם: קמפיין ברקת - 'רדידות אנושית'-ערוץ 7
ליאון בשכונת 'שמעון הצדיק'
דוד כץ
דודי אמסלם, מספר 2 אחרי משה ליאון ברשימת "הליכוד ביתנו" בירושלים, הביע הבוקר (שישי) אכזבה מההפסד בבחירות לראשות העיר ואי כניסתו למועצה.

יצוין כי "הליכוד ביתנו" קיבלה מנדט אחד ורק ליאון נבחר למועצת העיר. 

"אני חייב לציין שקשה לי להסתיר את אכזבתי", אמר הבוקר אמסלם, "למרות שמי שמכיר אותי יודע שאני מקבל בסופו של דבר את הכל באהבה".

אמסלם, שהתגורר עד לאחרונה במעלה אדומים, סיפר על מערכת הבחירות והתייחס לקמפיין שהוביל ראש העיר ניר ברקת. "במשך חודשים רבים ספגנו מהלומות קשות וחסרות פרופורציה מהקמפיין של ברקת. הפכנו לקומבינטורים, מושחתים ותייגו אותנו כמי שרוצים לגנוב את העיר מידיהם של הטובים.

"כמי שנמצא בלב העשייה העירונית כבר למעלה מעשרים שנה, אני חייב לציין שנפגעתי באופן אישי מהרדידות הלא אנושית של הקמפיין המקביל", תקף אמסלם, "אין ספק שבסופו של דבר, אנשים כבר התחילו להאמין לשקר ההזוי הזה וזה פגע בנו", הוא הודה.

אמסלם מבהיר כי עדיין לא נאמרה המילה האחרונה. "אנחנו מספיק חזקים כדי לקום מהמקום הזה ולבנות תשתית חדשה שתציב אותנו במקום שלו אנחנו ראויים. אני רוצה להודות לצוות המטה שעשה עבודת קודש, לחברים היקרים שסייעו לנו בכל המשימות וכמובן לכם , אתם הבוחרים שלמרות הכל האמנתם בנו והענקת לנו תוצאה שבסופו של דבר מביאה עמה אופטימיות רבה להמשך", אמר.