רמי גרינברג: אמשיך לפעול למען פתח תקווה

המועמד לראשות פתח תקווה שנכשל בסיבוב הראשון, רמי גרינברג, מסביר את תמיכתו באורי אוהד. "לא נרתע מאתגרים ופועל בלי היסוסים".

עדו בן פורת - ערוץ 7 , כ"ה בחשון תשע"ד

רמי גרינברג, המועמד לראשות העיר פתח תקווה שנכשל בסיבוב הראשון של הבחירות, מסביר את תמיכתו באורי אוהד בסיבוב השני  שיתקיים בשבוע הבא בין אוהד לאיציק ברוורמן.

"כפי שעשיתי תמיד ואעשה בעתיד, אני כאן כדי לעבוד למען העיר והתושבים. לדחוף ולשנות, לא לעצור לרגע. אני איש עשייה וזה הייעוד שלי בחיים", אמר גרינברג.

גרינברג הסביר את תמיכתו בראש העיר אוהד במירוץ לקדנציה נוספת. "הוא בעל ניסיון, יכולת קבלת החלטות מהירה ודחף אדיר לתרום לפיתוח העיר פתח תקווה. הוא לא נרתע מאתגרים ויודע לפעול בלי היסוסים".

גרינברג הסביר מדוע הוא אינו תומך בברוורמן, שלדבריו "בחר לגמד את היכולות שלי לפעול למען העיר, בכך שהציע לי תפקיד סגן ראש עיר בשכר, אך ללא סמכות ביצועית כל שהיא".

גרינברג תיאר כי נשארו בפניו שתי אפשרויות: לשבת באופוזיציה ללא יכולת עשייה והשפעה כל שהיא או לחבור לאוהד. "פתח תקווה צריכה אנשי עשייה וביצוע, כאלו שבאים לעבוד ולפעול למען העיר. את היכולות האלו מצאתי אצל אורי, ואני מאמין שחיבור של שנינו- יפיק תועלת מירבית לעיר".