גם בנט הצטרף להכנות לשבת ארגון

יו"ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט, חזר אמש (ה') לערב אחד לחולצת התנועה של 'בני עקיבא' אותה לא לבש מאז שהיה חניך, מדריך וקומונר.

בנט הגיע לסניף כפר גנים בפתח תקווה, להופעות החניכים, ואמר כי "הדרך שלנו, המשמעות שלה הוא חיבור של תורה ועבודה, המשמעות שכל אחד מאיתנו מחליט עכשיו בהווה שבמשך כל החיים לא רק נדאג לעצמנו ולמשפחה שלנו, אלא בצבא ובשרות לאומי ובמכינה ובישיבה - נהיה חלק מלשרת את כלל עם ישראל".

"כל מה שאנחנו לומדים בפעולות בשבת ובכל השבוע נועד להכין אותנו כדי שנדע להפיץ ערכים לעם ישראל. תמיד לצאת החוצה: בתורה, בעסקים, בחינוך, בהתיישבות, תמיד לצאת החוצה ולהפיץ את הדרך שלנו", קרא בנט לחניכים.

באחד החדרים גילה בנט את הקיר שריגש אותו יותר מכל: החניכים הכינו קיר מיוחד על חברו עמנואל מורנו ז"ל. על הקיר היה כתוב: "אם צה"ל הוא הצבא הכי טוב בעולם, וסיירת מטכ"ל היא היחידה הכי טובה בצה"ל, ועמנואל מורנו הוא החייל הכי טוב בסיירת- אז הוא החייל הכי טוב בעולם".

בנט, שהופתע והתרגש, הוסיף שם רק מילה אחת על הקיר- "מתגעגע".

"כל פעם שאומרים שהדור הזה מתעסק רק בעצמו, באייפון שלו, בריאליטי, בטלויזיה ובקריירה שלו, צריך לזכור את הילדים המקסימים האלה, שמראים לי, מראים לכולנו, מה זה ערכים, וגם יודעים למצוא על המפה איפה זה נחל חילזון, איפה היישוב חצבה, ואיפה שילה ובית אל", אמר בנט.