נתניהו: הליכוד חוזר לעצמו וחוזר לשטח

ראש הממשלה נפגש עם ראשי רשויות מטעם הליכוד ואמר להם: התפקיד שלי זה לשמור על הבית והתפקיד שלכם זה לבנות עוד בית ועוד בית.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , ח' בכסלו תשע"ד

המפגש עם ראשי הרשויות
המפגש עם ראשי הרשויות
פלאש 90

כ-70 ראשי רשויות מטעם מפלגת הליכוד, חדשים וותיקים מכל רחבי הארץ, הגיעו הערב (ה') למפגש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, שברך אותם על היבחרם ושוחח עימם על האתגרים המוניציפאליים שצפויים להם.

"הבית הזה הוא בית חם- הליכוד חוזר לעצמו וחוזר לשטח", אמר נתניהו לראשי הערים וראשי המועצות, "אנו רואים למעלה משבעים ראשי רשויות ממטולה ועד אילת, מבקעת הירדן בואכה יהודה ושומרון עד הרצליה ועד נתניה. זה בית ענק, חזק, אמיתי, שורשי, מנוסה וגם חדש ונמרץ מאוד. כולם אמונים על המלאכה לשרת את התושבים".

ראש הממשלה ביקש מהנוכחים שיעזרו לו להעביר בכנסת את חוק התכנון והבנייה שיאפשר בנייה רחבת היקף. "אין דבר שיכול לעזור יותר מזה. זה יעזור לנו להזניק את המדינה. התפקיד שלי כראש ממשלה זה לשמור על הבית והתפקיד שלכם זה לבנות עוד בית ועוד בית".

שר הפנים גדעון סער סיפר במפגש על תזכיר החוק שהפיץ היום, ולפיו ביום הבחירות המקומיות יחול יום שבתון. "עשינו הכל כדי להעלות את אחוזי ההצבעה ולשנות את זה. בכוונתי גם להציע חוק להעלאת אחוז החסימה. החזרנו את הרשויות לתושבים, כמעט ואין יותר ועדות קרואות וזה טוב וחשוב".

יו"ר ועדת ההיגוי המוניצפאלית של הליכוד, ראש עיריית מודיעין חיים ביבס סיכם בהצלחה את הבחירות. "עכשיו אנחנו צריכים להתאחד ולהתמודד גם על תפקיד יו"ר מרכז השלטון המקומי ומוסדותיו, כדי לחזק את הקשר שבין השלטון המקומי לשלטון המרכזי".