רמי לוי נכנס לתחום מעבדות התיקון

רמי לוי תקשורת פותחת גם רשת מעבדות לתיקון מכשירים סלולאריים. המעבדות יפעלו בסניפי הרשת. יתוקנו מכשירים של כל סוגי הלקוחות.

דורון רותם שני , ט"ז בכסלו תשע"ד

גם מתקן. רמי לוי
גם מתקן. רמי לוי
צילום: פלאש 90

רשת מעבדות חדשה לתיקון מכשירים סלולאריים נפתחה והיא שייכת למפעילה הוירטואלית 'רמי לוי תקשורת'. הרשת תפעל בכל סניפי החברה. היא תציע שירות תיקונים גם למכשירים שנרכשו בחברות אחרות. בנוסף, היא תתקן גם מכשירים שיובאו באופן עצמאי לארץ. מי שירצה אף יוכל לרכוש ביטוח כולל עבור הטלפון החכם שלו.

מבטחים שאינם לקוחות של חברת התקשורת יתבקשו לשלם 480 ש"ח לתקופה של שנתיים. סכום זה מציע תיקונים לכל חלקי המכשיר. עם זאת המבוטחים יצטרכו לשלם דמי השתתפות עצמית בסכום שנע בין 120 ל-150 ש"ח. ההשתתפות העצמית תהיה תלוי בסוג התקלה ובסוג המכשיר. למצטרפים בתקופה הקרובה יוענקו תלושי קניה בסך 160 ש"ח לביצוע רכישות ב-'שיווק השקמה', רשת הסופרמרקטים של רמי לוי. מצטרפים לשירות הביטוח שמנויים לרשת התקשורת של רמי לוי ישלמו 300 ש"ח. ההשתתפות העצמית במקרה תקלה תהיה זהה.

המעבדות מתחילות לפעול במספר סניפים של 'רמי לוי שיווק השקמה', כולל ירושלים, נתניה, רמת גן, פרדס חנה, מודיעין שילת ואשדוד. בהמשך מבטיחה החברה להתפרס בכל 18 הסניפים של הרשת.

לרגל ההשקה מציעה החברה מספר מבצעים מיוחדים. ביניהם ניתן למצוא: החלפת מסך למכשיר iPhone 4/4S ב-120 ש"ח, החלפת מסך למכשיר Galaxy 2 ב-400 ש"ח, החלפת מסך ל-Nexus 4 ב-750 ש"ח, ותיקון כפתור הבית בדגמי iPhone קודמים תמורת 100 ש"ח.

 

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il