הדק ביותר בעולם עושה עלייה

חודשיים לאחר ההשקה הראשונית מוסיפה וואווי את ה-Ascend P6 להיצע שלה בישראל, והפעם מדובר בטלפון הדק ביותר בעולם.

דורון רותם שני , י"ט בכסלו תשע"ד

וואווי השיקה בישראל את ה-Ascend P6. זהו הטלפון שנחשב כיום לדק ביותר בעולם. עוביו 6.18 מ"מ בלבד. זהו הטלפון השלישי אותו משיקה החברה בארץ. את השניים הקודמים, Ascend Y300 ו-Ascend G510, השיקה לפני כחודשיים. טלפונים אלו מיועדים לשוק הנמוך עד הבינוני. לעומתם, ה-P6 נחשב לטלפון פרימיום.

ה-P6 מבוסס על מערכת על שבב מרובעת ליבות תואמות Cortex-A9 שפועלות במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ. הוא מגיע עם מסך IPS בגודל 4.7 אינץ' שמציע רזולוציה של 1,280x720  פיקסלים. זיכרון העבודה שלו הוא בנפח של 2 ג'יגה-בייט, ואילו זיכרון האחסון הוא בנפח של 8 ג'יגה-בייט בלבד, אך הוא ניתן להרחבה באמצעות כרטיס microSD.

המצלמה האחורית של המכשיר היא מצלמת 8 מגה-פיקסלים שמבוססת על עדשת BSI F/2.0 המסוגלת לצלם תקריב החל מ-4 ס”מ בלבד. המצלמה הקדמית היא של 5 מגה-פיקסל. שתיהן יכולות לצלם סרטוני וידאו באיכות HD. הסוללה היא בנפח של 2,000 מילי-אמפר, וכמו שני המכשירים הקודמים, המכשיר מציע מערכת מיטוב ובקרת שימוש שמגדילה את ביצועי הסוללה ב-30%, לפחות לפי וואווי.

הטלפון יימכר ב-2,100 ש"ח החל בשבוע הבא. כמו חבריו הוא מגיע עם אחריות מורחבת לשנה של היבואנית אלפא-טלקום, עם השתתפות עצמית נמוכה למדי שעומדת על 300 ש"ח במקרה של שבירת המסך, ו-150 ש"ח בכל מקרה אחר. החלפת מכשיר כוללת תעלה ללקוח 1,000 ש"ח.

 

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il