סמסונג השיקה טלפון חכם לילדים

סמסונג ישראל התחילה למכור היום את ה-Samsung Young Kids, טלפון שמיועד לילדים בגיל 6-12 שמספק יכולות אבטחה מיוחדות.

דורון רותם שני , י"ט בכסלו תשע"ד

במיוחד לילדים בגילאי 6-12. ה-Young Kids
במיוחד לילדים בגילאי 6-12. ה-Young Kids
אתר סמסונג ישראל

סמסונג ישראל משיקה היום (יום ו') באופן רשמי את ה-Samsung Young Kids. ה-Kids הוא פרי יוזמה מקומית והוא הושק לרגל 'יום הילד הבינלאומי'.

החברה אף תתרום 100 מכשירים לטובת ילדים בסיכון. המאפיינים של המערכת הוגדרו יחד עם חברת Safemobile. הם כוללים בין השאר גישה לחנות ייעודית שכוללת יישומים המיועדים לילדים בלבד, חסימת תכנים ועוד.

המכשיר, כאמור, יודע לחסום גישה לאתרים לא ראויים, אתרים המכילים תכנים פוגעניים ולא הולמים עבור ילדים. מאפיין אחר של המכשיר הוא לחצן מצוקה שלחיצה עליו שולחת מסרון מצוקה לשני מספרים מוגדרים מראש וכן שתי הודעות דואר אלקטרוני לשתי כתובות שהוגדרו מראש. בנוסף יש כפתורים לחיוג מהיר לטלפון של האם ושל האב. כמו כן ניתן לאתר את מיקום הילד לפי הטלפון, או לאתר אותו במקרה של גניבה.

דגם ה-Kids מבוסס על מכשיר ה-Young של סמסונג, ובבסיסו הוא טלפון חכם לכל דבר ועניין. הוא מציע מסך בגודל של 3.27 אינ'ץ ברזולוציה של 480x320 פיקסלים. המעבד הוא חד ליבה המבוסס על Cortex-A5 של ARM במהירות 1 ג'יגה-הרץ, והוא מצויד ב-512 מגה-בייט זיכרון עבודה ו-4 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון עם אפשרות הרחבה באמצעות כרטיס זיכרון בעוד 32 ג'יגה-בייט, יש גם תצמיכה בבלוטות' 3.0, USB 2.0 ו-WiFi עד 802.11n.

עוביו של המכשיר 12.5 מ"מ ומשקלו 112 גרם והוא מצויד בסוללת 1,350mAh שאמורה להספיק ל-350 דקות שיחה ו-350 שעות המתנה. מחירו 699 ש"ח והוא ניתן לרכישה גם באתר החברה.

 

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il