שוב תקיפה על רקע אנטישמי בבורו פארק: שמואל פרל, צעיר דתי בשנות העשרים לחייו, הותקף קשות בסוף השבוע האחרון בברוקלין על ידי קבוצת מקומיים במסגרת משחק "הנוק-אאוט", כך דיווח ה"ניו יורק פוסט".

היה זה כאשר פרל שב מעבודתו לפנות בוקר. ארבעה צעירים שהלכו מאחוריו תקפו אותו והשכיבוהו על הרצפה. "הלכתי הביתה מהעבודה וחבורת צעירים הלכה לקראתי. הם דיברו בקול רם על המשחק ואחד מהם איתגר את חברו והתגרה בו", סיפר בשיחה לעיתון.

כפי שדיווח ערוץ 7 בסוף השבוע האחרון, בעקבות מקרי האלימות האחרונים בקראון הייטס שבברוקלין שבוצעו על ידי צעירים ממוצא היספני, החליטה המשטרה לאבטח את השכונה בכוחות משטרה בשעות היום ובכוחות מתוגברים בשעות הערב והלילה.

תושבים מקומיים מספרים כי מעשי האלימות בשבועות האחרונים התרחשו במסגרת משחק חדש שאימצו צעירים מקומיים בקראון הייטס, בו הם מתנפלים על הולכי רגל, מכים בראשם, ומתחרים מי יצליח להפיל את הקרבן במכה אחת בלבד.

'המשחק', שהתפשט בשכונה בשבועות האחרונים, הפיל אימה על התושבים החרדים כאשר למעלה מעשרה יהודים נפגעו רק בשבועיים האחרונים בעקבות כך.

בעקבות המקרים הקשים נערך מפגש בו השתתפו ראשי השכונה, חברי מועצת העיר היהודיים לצד מנהיגי המקומיים שגינו את התופעה וניאותו לשתף פעולה על מנת למנוע מקרים נוספים.

בשבוע שעבר שוחחנו עם ר' יעקב בהרמן שסיפר על התופעה ועל הנסיונות להתמודד איתה יחד עם הקהילה האפרו-אמריקאית המקומית:

ה"משחק" האלים והקורבנות היהודים