הקשר יתהדק. גבסו, ישי ואריאל
הקשר יתהדק. גבסו, ישי ואריאללשכת הזר אריאל

שר הבינוי והשיכון אורי אריאל סייר יחד עם ח"כ אלי ישי וראש העיר נצרת עילית שמעון גפסו בשכונת הר יונה, כחלק מהמגמה לחזק את הקשר בין הציבור הדתי לחרדי ולשתף פעולה בפיתוח הנגב והגליל.

בנוסף, הגיע השר לעמוד מקרוב אחר התקדמות פרויקט הבניה והרחבתו, כחלק ממאמציו להורדת מחירי הדיור בכל הארץ.

אל השר אורי אריאל התלווה ח"כ ישי מתוקף מעמדו כיו"ר ש"ס בעבר וכאחד מיוזמי פרויקט הבניה לציבור החרדי בנצרת עילית. "בעת כהונתו כשר הפנים פעל ישי רבות על מנת לקדם את הבניה בשכונת הר יונה. ישי התלווה לשר השיכון בביקורו על מנת לסייע לשר לפעול למען מציאת פתרונות דיור נאותים לציבור החרדי. כן התלוו לשר בסיורו, ראש העיר שמעון גפסו ובכירי העירייה", אומרים בלשכת אריאל.

בתום הסיור אמר שר הבינוי והשיכון אורי אריאל: "מאז כניסתי לתפקיד אני פועל במישורים רבים על מנת לפתור את מצוקת הדיור גם בציבור החרדי, כחלק מפתרון מצוקת הדיור של כלל הציבור. אני מוקיר ומברך את ידידי ח"כ אלי ישי שהיה מיוזמי הר יונה והוביל להקמתו. הקשר בינינו ימשיך ויתעצם, כמו גם הקשר בין הציבור החרדי לציבור הדתי לאומי".

ח״כ אלי ישי אמר במהלך הסיור: "לפני ארבע שנים בתחילת הקדנציה כשר הפנים הגעתי לפה יחד עם גפסו והחלטנו יחד להתחיל לקדם את זה. פניתי לראשי הקהילות החרדיות וקיימתי עשרות שיחות לקדם את הפרוייקט ואני שמח להגיע לפה היום ולראות שהפרוייקט הולך ומתקדם".