”זו הפעם הראשונה שאנחנו מדליקים נרות חנוכה“

חניכי 'אריאל' בראשון לציון הדליקו נרות במרכז העיר. בעלי העסקים ביקשו שישובו מדי ערב. היו שסיפרו שזו להם הדלקה ראשונה בחייהם.

ישי קרוב , ל' בכסלו תשע"ד

”זו הפעם הראשונה שאנחנו מדליקים נרות חנוכה“-ערוץ 7
חניכי אריאל
סניף אריאל ראשון לציון

חניכי תנועת ”אריאל“ בראשון לציון יצאו אל חנויות העיר כדי להשתתף בהדלקת נרות במרכזים המסחריים. העובדים ביקשו מהחניכים להמשיך ביוזמה, שהפכה מאירוע חד פעמי למסורת שליוותה את החניכים במשך כל ימי החג.

הדלקת הנרות המשותפת נרשמה כחלק מפעילות חודש הארגון בתנועה, העוסק בשנה בנושא - ”שליחות“. בתנועה מדווחים כי ההתרגשות אפפה לא רק את החניכים אלא גם את תושבי העיר אשר התפלאו לפגוש ביוזמה החדשה. החניכים הגיעו לחנויות ולמרכזים עם חנוכיות ונרות שנתרמו על ידי הגרעין התורני המקומי.

היוזמה שהחלה בימים הראשונים של החג, המשיכה אל שאר ימי החנוכה בעקבות בקשות שהגיעו מצד בעלי העסקים, שקיוו שהחניכים יצטרפו אל ההדלקה המשותפת גם בימים הבאים. חלק מהם ציינו כי זו הפעם הראשונה שזכו להדלקת נרות במהלך החג.

עוד מספרים בתנועה כי בסניף ”אריאל“ בראשון לציון הפיצו את הבשורה גם אל סניפים נוספים, בתקווה כי היוזמה תתפשט אל כל רחבי הארץ ותהפוך לאחד מדגלי התנועה לכבוד החנוכה. נועם, קומונר בסניף בראשון לציון, סיפר כי ”מדהים לגלות עד כמה אפשר להאיר לאנשים את החיים באמצעות אור קטן של נר. ההתרגשות שלנו והחניכים הייתה עצומה ואנחנו מקווים להאיר את ראשון לציון מידי שנה“.​