צריך הרוג כדי לאשר רמזור?

ראש מועצת נחל שורק, יוצא למאבק להצבת רמזור במקום התאונה המחרידה בה נהרג בחור ישיבה. "זה הזוי שצריך תאונה כדי לאשר רמזור", זעק.

אורנית עצר , ל' בכסלו תשע"ד

אמבולנס
אמבולנס
מאיר אביבי - סוכנות הידיעות "חדשות 24"

אלי אסקוזידו, ראש מועצת נחל שורק, קורא לתושבי בית חלקיה לעזור במאבקו במשרד התחבורה ובמע"צ כדי להציב רמזור במקום התאונה המחרידה אמש בה נהרג בחור ישיבה.

"כשלש שנים אני נלחם בוועדות שונות במשרד התחבורה כדי שיאשרו לי להציב רמזור במקום, זה הזוי שצריך תאונה עם הרוג כדי שיאשרו לי את זה", אמר אסקוזידו.

בכירים במועצת נחל שורק טוענים כי ישראל ג'יבלי המשמש כאחראי בטיחות במע"צ דחה את בקשתו של אסקוזידו לפני כחודש בטענה שבצומת בית חילקיה היו רק 7 תאונות וכדי לאשר רמזור במקום כזה דרוש 8 תאונות.

יוסף יונה רוטנר ז"ל, צעיר בן 14 ותלמיד ישיבת בעלזא בבית חלקיה, נדרס אמש (שני) למוות בכניסה ליישוב בית חלקיה כשהיה בדרכו לאירוע משפחתי.

בני המשפחה מספרים כי הבחור חצה את הכביש אך בעל הרכב שנסע במהירות בכביש המהיר התקשה להבחין בו ודרסו למוות.

במשך שעה ארוכה ניסו כוחות ההצלה לאתר את בני המשפחה אך ללא הצלחה. בהמשך אותרו ההורים באירוע המשפחתי בבית שמש. ההורים התקשו לעכל את הבשורה המרה והחישו פעמיהם לבית החולים קפלן לשם הובהל ההרוג

מדוברות איחוד הצלה נמסר כי "מדובר בתלמיד ישיבה - הולך רגל כבן 14 שנפגע קשות בראשו מפגיעת רכב, החובשים ניסו להציל את חייו אך מותו נקבע בזירה עקב אופי הפגיעה הקשה, מדובר בצומת לא מרומזרת וללא מעבר חציה, כוחות המשטרה בודקים את הנסיבות".

פאראמדיק מד"א, שמוליק הרטמן, שטיפל במנוח סיפר כי "כשהגענו עם הנט"ן למקום ראינו בשולי הכביש נער צעיר שוכב כשהוא מחוסר הכרה ללא נשימה ודופק עם פגיעה רב מערכתית, הענקנו לו טיפל רפואי. לאחר נסיונות החייאה נאלצנו לקבוע את מותו".