ח"כ כהן - "אביר איכות השלטון"

ח"כ יצחק כהן (ש"ס) זכה לתואר "אביר איכות השלטון" בקטגוריית הרשות המבצעת. דרעי ושטייניץ בירכו.

חיים לב , כ' בטבת תשע"ד

ח"כ יצחק כהן
ח"כ יצחק כהן
צילום: פלאש 90

התנועה לאיכות השלטון העניקה את תואר "אביר איכות השלטון" בקטגוריית הרשות המבצעת לחבר הכנסת יצחק כהן (ש"ס).

עוד זכו באות: הרשות השופטת: השופט (בדימוס) אליהו מצא; הרשות המחוקקת: כרמל שאמה הכהן; עיתונות: גידי ויץ, הארץ; חינוך וחברה: פרופ' אברהם בן בסט; צבא וביטחון: ניצב (בדימוס) יואב סגלוביץ; חושפי שחיתויות: אולגה גורדון; עופר לוי; ערן בר רב; מפעל חיים: יוסף לנגוצקי.

התואר הוענק לכהן כ"הוקרה על פועלו של ח"כ יצחק כהן, לשעבר סגן שר האוצר, למען החברה הישראלית, על קידום המאבק בריכוזיות, תוך שמירה על הערכים החברתיים אשר הובילו אותו לעשייה הציבורית, על עמידה איתנה למול קבוצות הלחץ האינטרסנטיות המנסות להשפיע על מקבלי ההחלטות, על כל אלו".

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי בירך את ח"כ כהן ואמר כי "תנועת ש"ס גאה בך. זכייתך משקפת את פועלך ועשייתך הרבה. זכית לקדש שם שמים".

השר יובל שטייניץ, שכהן כיהן כסגנו במשרד האוצר, כתב בדף הפייסבוק שלו בעקבות הזכייה של כהן, כי "סוף סוף נתנו את התואר למישהו שבאמת מגיע לו! לאיציק מגיע על תרומתו למאבק שניהלנו להקמת ועדת הריכוזיות ולחקיקת חוק הריכוזיות; לאיציק מגיע על תרומתו להקמת ועדת ששינסקי והעברת החקיקה בכנסת; לאיציק מגיע על הרפורמה וניקוי האורוות שערך בזמנו כשר הדתות במשרד הדתות ;לאיציק מגיע על תרומתו החיונית להתמודדות ישראל עם המשבר הכלכלי הגלובאלי, שהביאה לצמיחה גבוהה ואבטלה נמוכה". 

"אבל מעל הכל התואר מגיע לאיציק כהן האדם! איציק כהן הוא אדם ישר, חכם, נפש טהורה שלמרות שהוא מייצג מפלגה סקטוריאלית כש"ס, הוא תמיד שם לנגד עיניו את האינטרס הציבורי וטובת הכלל", הוסיף שטייניץ.