הסטודנטים במכון לב בירושלים חגגו אמש (ד') את סוף הסמסטר בהשתתפות ההרכב הקומי 'אנדרדוס'.

האירוע נפתח בדברי ברכה מפי רזי בן ציון, יו"ר אגודת הסטודנטים וכן מפי הרב ינון זמיר רב העתודאים במוסד. בן ציון סקר בדבריו את פעילות האגודה לאורך הסמסטר וכן הודה באופן אישי לפרופ' מנחם שטיינר, רקטור מכון לב, שאף נכח לכל אורך האירוע

"בשבילי להופיע על הבמה כאן זה לא פחות מהגשמת חלום. נהנינו מאוד מאוד", אמר בסוף ההופעה מתן צור מהרכב 'אנדרדוס' וציין לשבח את אסף ברבי ואלחנן מינרבי, רכזי התרבות והרווחה של אגודת הסטודנטים ומי שארגנו בפועל את האירוע.

האירוע התקיים בשעות הערב, ועל אף השעה המאוחרת נרשמה נוכחות מרשימה של סטודנטים צעירים ובעלי משפחות כאחד. "אני מודה לכל מי שטרח והשתתף באירוע", מסר מנכ"ל אג"ס טל כהן, "שמחתי לראות את הסטודנטים נהנים מהופעה מצוינת ומהדוכנים במקום. אני מרגיש סיפוק עצום נוכח ההיענות המדהימה מצד התלמידים. אחרי אירוע פתיחת השנה הגדול שעשינו רק לפני כשלושה חודשים יש הרגשה של המשכיות, ואין ספק שבאירוע הנוכחי הצבנו רף גבוה בכל מה שקשור לאירועי תרבות במכון לב".  

דוד שמעוני, סטודנט שנה ג' להנדסת אלקטרו-אופטיקה שהשתתף באירוע ציין כי "הרבה זמן לא היה כאן ערב כזה. מבחינת מקצועית זה היה ברמה גבוהה ביותר. אני מרוצה מאוד מכמותם ואיכותם של ערבי הפנאי במכון, ובכלל מאגודת הסטודנטים שעושה עבודת קודש".

דובר אגודת הסטודנטים יהונתן עשוש, סיכם את האירוע ואמר כי "על כל אירוע תרבות גדול ומתוקשר נערכים 10 אירועים בקנה מידה קטן יותר, שמגוונים ומעשירים את חייו של הסטודנט. מטרת האירוע המושקע הייתה לסיים את הסמסטר הראשון בשנה עם חיוך על הפנים. ברוך ה' האירוע הצליח מעבר לצפיות האופטימיות ביותר שלנו. אני מודה לכל העוסקים במלאכה, שעשו לילות כימים כפשוטו בעבודה על הערב הזה. נמשיך בעשייה בשביל כל סטודנט וסטודנט במכון לב".