אזיקים
אזיקיםצילום: פלאש 90

משטרת אשקלון עצרה תושב הרשות הפלסטינית בחשד כי פרץ לדירה בעיר. החשוד נעצר לאחר שנתפס על ידי בעל הדירה שהתעורר משנתו ופתח במרדף אליו הצטרפו שוטרי התחנה. נגד החשוד הוגש כתב אישום והוא נעצר עד החלטה אחרת בעניינו.

מעובדות כתב האישום עולה כי ביום חמישי האחרון בשעת צהרים פרץ החשוד אל דירה ברחוב שדרות מנחם בגין באשקלון. החשוד טיפס על הגדר ההיקפית של חצר הבית ונכנס לדירה דרך חלון ההזזה בסלון הבית.

החשוד ניגש אל חדר השינה בו לן בנו של בעל הדירה, חייל בשירות סדיר. החייל שהתעורר משנתו, הבחין בפורץ וזה החל בריצה ונמלט מהבית דרך החלון אל גינת הבית ומעבר לגדר. בעל הדירה ובנו דלקו אחר החשוד והזעיקו את המשטרה.

במהלך הסריקות אליהם הצטרפו השוטרים, אבישי טויטו וקמל אליהו, הבחינו השניים בפורץ ברחוב סמוך. החשוד עוכב והובל אל ניידת המשטרה תוך שהוא מאיים אל בנו של בעל הדירה ואומר "אל תדאגו אני אשבור לכם את הידיים והרגליים".

החשוד, תושב קטנה שבשטחי הרשות הפלסטינית, בן 31 נעצר והובא לחקירה במשטרת אשקלון. אתמול הוגש בבית משפט השלום באשקלון כתב אישום המייחס לחשוד עבירות של התפרצות למגורים, איומים וכניסה לישראל שלא כחוק. הוא נעצר עד החלטה אחרת בעניינו.