הרב בן דהן וסנ"צ מרציאנו
הרב בן דהן וסנ"צ מרציאנו דוברות סגן השר לשירותי דת

סגן השר לשירותי דת, הרב אלי בן דהן, ערך היום (חמישי) סיור בבתי הכנסת במושב עזר בהם בוצעו השבוע מעשי ונדליזם מחרידים בספרי התורה ובתשמישי הקדושה.

לסיור התלווה מפקד משטרת קרית מלאכי סנ"צ סמי מרציאנו, סגן ראש המועצה האזורית שלמה שמאי, יו"ר ועד המושב עזר שיאון מנחם, נציגי נוספים של היישוב וגבאי בית הכנסת.

במהלך הסיור סקר סנ"צ מרציאנו בפני סגן השר בן דהן את פרטי המקרה והחקירה המתבצעת, והביע תקווה כי החשודים ייתפסו בחודש הקרוב.

סגן השר, הרב אלי בן דהן אמר בתום הסיור: "הפגיעה בבתי הכנסיות, בקודשי ישראל היא פגיעה קשה. אני סמוך ובטוח שמשטרת ישראל וסמי בפרט, יעשו את עבודתם ויתפסו את הפושעים. אני מקווה שתפיסתם המהירה תמנע הישנות מקרים מסוג זה בעתיד. שיבחתי את נציגי ותושבי המושב על החזרה המהירה לשגרה והבטחתי להמשיך ולעקוב אחר החקירה".

גבאי בתי הכנסיות החזירו את בתי הכנסיות לפעילות שגרתית. אנשי המושב אמרו לסגן השר כי "פגעו לנו בלב היהודי, במקום שמסמל את המסורת היהודית ואנו מקווים שהפושעים יתפסו במהרה".

סנ"צ מרציאנו הבטיח לסגן השר, כי "המשטרה רואה פענוח אירועים ומיצוי כלל פעולות החקירה ללכידת החשודים והאחראים למעשה חשיבות עליונה ואנו ממשיכים בחקירה בכל הכח".

הרב בן דהן וסנ"צ מרציאנו יחצ

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו