וידאו: ראש עיריית טורונטו שוב נתפס בגילופין

אין רגע דל בטורונטו. ראש העיר היושב על קופת שרצים של פרשיות סמים ואלכוהול נתפס שוב בגילופין כשהוא מדבר שטויות ומקלל.

דלית הלוי - ערוץ 7 , כ' בשבט תשע"ד

סרטון וידאו חדש שהועלה ליוטיוב מתעד את ראש עיריית טורונטו, רוב פורד, במצב של גילופין כשהוא מקלל, ממלמל ומדבר באופן בלתי ברור.

ככל הידוע סרטון הווידאו צולם אתמול (שני) בסטקייה במערב טורונטו.

בסרטון נשמע פורד אומר את הדברים הבאים (חלקם חסרי פשר ומשמעות): "האדם, חמישה חודשים, ואז הוא מנסה לומר לי (קללה), אנו נגד הליכות נימוס, אתה יודע למה אני מתכוון. הוא מתחבא כאן. אני מתחבא כאן (קללה). האם אתה יודע כמה כסף זה עלה לי? אני אמרתי, אחי, רק תיקח חלק. לא כסף, לא כסף. אדם ג'מייקני (נאמר בלשון קללה). אני אמרתי שאתה יודע מה אתה, אדם בזוי. אני נשבע באל, אני מתכוון באופן ישר. ברצינות אחי".

לאחר פרסום פרשיות הסמים שהן נקשר שמו של פורד ויחסיו הקרובים עם סוחרי סמים שללה מועצת עיריית טורונטו את מרבית סמכויותיו והן הועברו לסגנו נורם קלי.

פורד הודיע על תפנית בחייו, הפסקה מוחלטת של עישון סמים קלים וקשים וכן אלכוהול, ומעבר לפעילות גופנית יומיות ותזונה בריאה בניסיון להשיל עשרות ק"ג ממשקלו. בתחילת החודש היה פורד הראשון לרשום את מועמדותו לבחירות הבאות לראשות עיריית טורונטו שתערכנה בחודש אוקטובר השנה. סקר דעת קהל שנערך לא מכבר ניבא לפורד ניצחון בבחירות, וזאת בזכות הבטחותיו להוריד בנטל המיסים ולהשקיע בפיתוח הרכבת התחתית.