חייבים ניצחון אשדוד
חייבים ניצחון אשדודלירון מולדובן

הערב (א') ייפתח המחזור ה17 בליגת ווינר סל, עם שני משחקים בלבד. מכבי חיפה הלוהטת מול ראשל"צ המשתדרגת, ואילת המגמגמת מול אשדוד הנלחמת.

מכבי חיפה נמצאת בתקופה טובה מאוד. לאחר שתי ניצחונות בהפרשים של 20 נקודות על אילת וסיינה, מגיעה חיפה עם מוטיבציה גדולה, ועם רצון מאוד חזק להיכנס אל ארבעת המקומות הראשונים בליגה. המקום בשלב הבא באירופה כמעט בכיס של חיפה, האם גם הליגה אצלה בכיס?

מולה מחכה הקבוצה מעיר היין, ראשון לציון של צביקה שרף. הקבוצה התחדשה לפני כשבוע בשחקנה הצעיר של מכבי תל אביב, ג'ייק כהן.

כבר בהופעתו הראשונה במדי הקבוצה בשבוע שעבר, נגד נתניה, כיכב כהן וקלע 17 נקודות. זה ללא הכנה מספיקה עם הקבוצה שלו. מעניין איך יתפקד במשחק הקרוב. עוד מעט, חצי גמר גביע המדינה נגד מכבי תל אביב.

בסיבוב הקודם: מכבי חיפה ניצחה בתוצאה 87:72.

בעיר הנמל, אשדוד, תתארח הקבוצה הדרומית יותר, הפועל אילת של עודד קטש. אילת בזמן האחרון לא יציבה, לצד ניצחונות ומשחקים יפים, היא גם מצליחה להפסיד ואפילו תבוסה יש לה נגד מכבי חיפה במחזור האחרון.

ניב ברקוביץ', הבן של, היה רגע לפני מעבר מאילת לבני הרצליה של אפי בירנבוים, אבל לבסוף החליט להילחם על מקומו בהרכב הקבוצה ונשאר באילת.

אפרופו בני הרצליה. הניצחון של אשדוד במחזור האחרון מול הרצליה גרם לראשי הקבוצה ולשחקנים להאמין שהם יכולים לעלות מעל המקום האחרון בטבלה. אבל בשביל זה הם חייבים לאסוף הערב עוד ניצחון, הפעם על קטש וחבורתו.

בסיבוב הקודם: אילת ניצחה בתוצאה: 85:79.