הכל מוכן למשחק העונה

מכבי תל אביב גברה אמש על בני סכנין בליגת העל בכדורגל. יצחקי ופריצה כבשו, זהבי היה חלש. סכנין לא הייתה קיימת.

נרי וייס - ערוץ 7 , ג' באדר תשע"ד

הכל מוכן למשחק העונה-ערוץ 7
כדורגל
Thinkstock

בני סכנין, שבמקום החמישי, אירחה אמש (א') את מוליכת הליגה מכבי תל אביב למשחק צמרת.

סכנין הגיעה מחוזקת בשני שחקנים ספרדיים חדשים, שהוחתמו רק השבוע, ואילו אצל תל אביב ישב ביציע, חלוצה החדש של הקבוצה, ברק בדש. המשחק היה כולו משחק במעמד צד אחד, כשסכנין המפתיעה של העונה, לא הצליחה לבצע התקפה אחת מסוכנת.

שני הגולים הובקעו כבר במחצית הראשונה, ושניהם רשומים על שמו של מהראן ראדי, שהגיע לתל אביב מסכנין. מכבי הראתה את מגוון הכלים ההתקפיים שלה, העומדים לרשותה. ובעתיד הקרוב, כשברק בדש ימנה גם הוא עם הסגל, תהיה תחרות קשה מאוד בין השחקנים והרבה כאבי ראש למאמן הצהובים, פאולו סוזה. זאת על אף שסוזה אוהב לעשות הרבה חילופים ורוטציות לפני משחקים.

רק בשבוע שעבר, חטף סוזה מקלחת קרה ורצינית מכל אמצעי התקשורת והפרשנים השונים, בכך שעלה עם הרכב משני, למשחק הגביע של סיבוב ח', מול מ.ס אשדוד. סוזה שילם על ההרכב המשני שהעלה, והודח במפתיע בתום מותחן, 2:1 לאשדוד. סוזה הסביר כי הוא מאמין בשחקניו ואין לו שני הרכבים שונים. כולם שווים ברמתם.

לאחר המשחק, אמר סוזה "לשחקנים שלי יש הרבה אופי, כולם עובדים קשה ומחפשים לנצח בכל משחק". בכך סתר את הטענות כי ויתר מראש על טורניר הגביע.

בתוך כך, מגן שמאלי חדש חתם בשורות הצהובים, והגיע היום לארץ, רמי מרבאל בן 31 צרפתי, שאמר היום עם נחיתתו "מכבי זה מועדון ידוע באירופה ואני מחכה להראות לאוהדים מה אני יודע לעשות".

בשבוע הבא, ביום ראשון, בשעה 20:30 באצטדיון בלומפילד, יתקיים משחק העונה בליגת העל בכדורגל – מכבי תל אביב תארח את הפועל באר שבע שבמקום השני.

שתי הקבוצות השנה מציגות משחקים מושלמים בליגה, אז שריינו את היום ואת השעה. 

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il