אולמן וסטופל חוזרים לאולפן: "מה טוב!"

ה'רטרו' מגיע למוזיקה החסידית: "בימים בהן הצניעות נשכחה בקרן זווית, דברי הנביא מהווים תזכורת חשובה למה באמת ה' דורש מאיתנו..."

קוביס , ג' באדר תשע"ד

אודי אולמן
אודי אולמן
עטיפת הסינגל

אודי אולמן ויובל סטופל, הם צמד חברים שגדלו בחיפה. בעשור הקודם הם יצרו, כתבו, הקליטו והופיעו ואף היו חתומים על להיטים רבים (ללבנה אמר, קול צופייך, טוריטוטו ועוד), כעת, לשמחת כולנו (בעיקר בני דורם, דורי) חוזרים השניים לאולפן לעבודה משותפת. אריה הנץ מפיקו של אולמן, הצליח למצוא רגע פנוי בלו"ז העמוס של שני החברים הטובים, הפגיש אותם לעבודה אולפנית וכעת ב"ה סופסוף זה קורה.

אודי אולמן, מופיע כבר שנים ברחבי העולם בחתונות ובהופעות. עמיתו, יובל סטופל מלווה את אברהם פריד בהפקותיו המוסיקליות. הקשר בין השניים הניב עד כה שלושה אלבומים, קלטת וידיאו לילדים ואינספור הופעות. בתום הפסקה גדולה, אולי גדולה מדי, הם נפגשים שוב באולפן ההקלטות להפקת הסינגל מה טוב! שהלחין ועיבד יובל סטופל.

"השיר הזה מיד תפס את האוזן גם בלחן הקליט וגם במילים הערכיות", אומרהנץ, המפיק. "אפשר להעריך כי מה טוב! יעורר געגועים לז'אנר המוסיקלי הייחודי שיצרו השניים לפני למעלה מעשור...". ואכן אודי בהחלט מתרגש ליצור שוב עם יובל: "לאחר כמה שנים בהן כל אחד היה עסוק בענייניו, הרגשתי שהגיע הרגע לחזור וליצור ביחד עם יובל", אומר אודי אולמן "ברוך ה', החיבור הוליד שיר שאני מאד מאמין בו, ומקווה שכולכם תאהבו".

"הגיד לך אדם מה טוב 

ומה ה' דורש ממך,

כי אם עשות משפט

ואהבת חסד

והצנע לכת עם אלוקיך..."