טעות לעולם חוזרת

משחק הליגה בין בית"ר ירושלים לבני יהודה הסתיים בתוצאה 0:0. בית"ר קופחה ע"י השופט.

נרי וייס - ערוץ 7 , ח' באדר תשע"ד

טעות לעולם חוזרת     -ערוץ 7
שחקני בית"ר חוגגים
צילום: פלאש 90

משחק הליגה בין בית"ר ירושלים לבני יהודה הסתיים בתוצאה 0:0, אבל תוצאת הסיום משקרת.

בית"ר פתחה את המשחק לא טוב ולאורך 70 דקות הרבתה לעשות עבירות. לעומתם, בני יהודה השתלטו על המשחק והגיעו למספר הזדמנויות מצויינות, אבל לצערם אריאל הרוש, שוער בית"ר, הגיע חד למשחק ולקח את הכדורים המסוכנים.

הרוש היה השחקן המצטיין, אבל מי שהשפיע על המשחק כולו היה השופט הראשי, איתן שמואלביץ'. כבר מהפתיחה הראה השופט סימנים שהמשחק קצת גדול עליו, ולא שלף כרטיסים צהובים לעבירות קשות במיוחד מצידן של שתי הקבוצות. 

מהדקה ה-70, לאחר מספר חילופים טובים אצל מאמן הקבוצה הירושלמית, רוני לוי, השתלטה בית"ר על המשחק ו"ישבה" על שערו של איינוגבה, שוער הכתומים משכונת התקווה. אבירם ברוכיאן שוב היה שחקן השדה המצטיין בשורות הצהובים שחורים. גם דני פרדה, שחקנה החדש של בית"ר שהגיע ממכבי פתח תקווה לאחר סאגה ארוכה מאוד, הראה כמה מהלכים מבריקים וניפק הסבר מדוע בית"ר נלחמה עליו כל כך.

בדקה ה-82, כדור חזק של ברנאדן, קשרה של בית"ר, נבעט לעבר שער הכתומים אך נבלם עם ידו הברורה של ג'יימס קין. שמואלביץ' היה באיזור ובוודאי שראה את היד, אך המשרוקית נדמה. בית"ר קופחה ובסיום המשחק רצו מספר שחקני הקבוצה לשמואלביץ' בטענות קשות וצודקות.

רוני לוי, מאמן הירושלמים, אמר בסיום: "ככל שיעבור הזמן נראה בית"ר טובה יותר. הגיע לנו פנדל, אבל פעם זה לטובתך ופעם לא. בהתאם למה שקרה לכל אורך המשחק, התוצאה בסדר. למרות שאני תמיד רוצה לנצח".

על משחקה הקרוב של בית"ר ביום שלישי בגביע, מול בני לוד, אמר: "כולם זוכרים את ההדחה של בית"ר מלפני שנתיים, יש יריבות ספורטיבית. ללוד יש שחקנים איכותיים, ולגביע חוקים משלו, נבוא לתת את הכל".

בעוד שבוע, תשחק בית"ר מול מכבי חיפה, האקסית המיתולוגית של רוני לוי, אבל גם של שלומי אזולאי שמושאל ממנה לבית"ר. עכשיו נשאר לראות האם שלומי אזולאי ישחק מול חיפה או לא? בסביבת אלי טביב, בעל הבית של בית"ר ירושלים, אמרו היום כי ישנו הסכם בין הקבוצות שאזולאי לא ישחק במפגשים בין השתיים. 

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il