מפגן תמיכה באלי כהן: "לא מוותרים על בית שמש"

מאות תושבי בית שמש הגיעו לעצרת תמיכה במועמד הציוני אלי כהן שהכריז: קוראים לציבור החרדי בעיר להיאבק איתנו נגד הקיצוניות.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , י"ח באדר תשע"ד

עצרת התמיכה באלי כהן
עצרת התמיכה באלי כהן
פלאש 90

מאות מתושבי בית שמש הגיעו אמש (ב') לעצרת תמיכה במועמד הציוני לראשות העיר, אלי כהן.

בעצרת השתתפו חברי כנסת ואישי ציבור שבאו להביע את תמיכתם בכהן לקראת הבחירות החוזרות בעיר.

יו"ר הבית היהודי, שר הכלכלה נפתלי בנט, אמר באירוע כי "בתקופה האחרונה מתנהל דיון על השתלבות החרדים בשוק העבודה ואנו עושים זאת ברגישות, עם רצון לשמור על לומדי התורה אך שישתלבו גם בשוק העבודה. בית שמש היא המקום הטוב ביותר להתחיל את המהפך המיוחל".

בנט התייחס לתגובתו של ראש העיר החרדי משה אבוטבול לפסיקת בג"ץ ואמר "מספיק עם ניחוח עדתי. אני לא מוכן שניגרר לשיח עדתי מכפיר".

יו"ר סיעת בית שמש חוזרת, המועמד אלי כהן אמר בדבריו כי "פסקי הדין קבעו ופסקו כי בבחירות הקודמות הייתה מערכת מאורגנת ושיטתית של רמייה, שמתחת לאפינו התנהלה תעשיית זיופים שכל מטרתה היתה בחירה בראש עיר שרוב התושבים לא רוצים בו.

"שיטה שניסתה לרמות אתכם, אותנו, את תושבי בית שמש ואת כל תושבי מדינת ישראל. בכוחנו לחולל את נס פורים של כולנו. אבל מלבד סיעתא דשמיא אנחנו צריכים סיעתה של כולם. רק אם כולנו, כל תושבי בית שמש, נבוא להצביע - רק כך ננצח את הקיצוניות שהשתלטה על העיר. קיצוניות שמסכנת את החיים של כולנו בעיר הנפלאה הזו. אני מדגיש קיצוניות ולא חרדיות".

עוד הוסיף כהן, "תושבי בית שמש ואני בראשם מחבקים את הציבור החרדי שבחר לגור בעיר כחלק מהמרקם האנושי שלנו כמו שאנחנו מחבקים את כל הציבור שנמצא איתנו כאן. ציבור שאוהב את התורה אבל גם אוהב את האדם. אנו קוראים לכל הציבור החרדי בעיר להיאבק יחד איתנו נגד הקיצוניות. קיצוניות שהרסה את העיר שלנו וגרמה לרבים פה לאבד תקווה לעתיד העיר".טוען....

צילום: פלאש 90