רייס. יצטרך להציג משחק שיא.
רייס. יצטרך להציג משחק שיא. אתר מנהלת ליגת ווינר סל

קר בחוץ, רותח בפנים. מכבי אלקטרה תל אביב תשחק מחר נגד צסק"א מוסקבה ברוסיה, במסגרת היורוליג.

למשחק יש השפעה רבה על מצבה של מכבי באירופה. ניצחון צהוב יקדם את מכבי למקום השני בבית, בדרך להשיג יתרון ביתיות בשלב הבא, שלב ההצלבה.

מינוס של שתי מעלות קידם את פניהם של שחקני הקבוצה כשהגיעו לרוסיה, אבל הקור הוא קור חיצוני בלבד, בתוך חדרי הקבוצה וההנהלה מזג האוויר לוהט. מכבי מגיעה במצב הכי לא אידיאלי שיכלה לקבל, שכן שלושת שחקניה הבכירים של הקבוצה פצועים ולא יעמדו לרשות המאמן דיוויד בלאט.

שון ג'יימס גמר את העונה מזמן ובמקומו הגיע אנדראה ז'יז'יץ הקרואטי, דווין סמית' פצוע ולא יתלבש למשחק ובמכבי עושים ניסיון להכשיר אותו לקראת המשחק בשבוע הבא בליגה מול הפועל ירושלים. גם אלכס טיוס שמצטיין העונה בספק גדול מאוד למשחק מול הרוסים החזקים, אחרי שנפצע בקרסול.

בנוסף, סופוקליס שחורצאניטיס גם כן לא כשיר במאת האחוזים למשחק מחר. מצב זה מחייב את דיוויד בלאט למצוא פתרונות יצירתיים בעמדת הפנים של הקבוצה. כנראה שמי שימלא את מקומם של הפצועים יהיה דיוויד בלו.

בקבוצה אמרו היום לאחר שהבינו את מצבם הרע של שחקני הפנים, כי לא הגודל של השחקנים קובע, אלא מה שיתנו על הפרקט, "הלב הגדול והלחימה יחפו על החיסרון" אמרו בקבוצה.

עוזר מאמן מכבי, גיא גודס, אמר כי במצב שנקלעה אליו הקבוצה, יהיה עליהם להשיג את הנקודות במשחק הריצה ולא במשחק העומד.

הרוסים פייבוריטים ללא קשר למסדר הפצועים, אז ללא שחקני הפנים של הצהובים, הפסד של הרוסים יהיה הפתעה גדולה. דיוויד בלאט שאימן את נבחרת רוסיה יקבל את "עיטור הידידות" מהרוסים לפני המשחק, ויקווה לקבל מהקבוצה הרוסית משחק חלש כזה שיאפשר לו להפתיע ולהשיג ניצחון נוסף על אדמת רוסיה. הפעם - כמאמן מכבי.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו