יזוכה? זדורוב
יזוכה? זדורוב פלאש 90

בבית המשפט המחוזי בנצרת יוכרע היום דינו של רומן זדורוב שהורשע ברצח הילדה תאיר ראדה ז"ל ונשלח למאסר עולם בעקבות הודאתו בביצוע המעשה.

בית המשפט יכריז היום על החלטתו בערעור שהגיש זדורוב לאחר עדויות וניתוחי ממצאים שהגיעו לבית המשפט ועל פיהם לא יכול היה זדורוב לבצע את המעשה.

בין הראיות שהוצגו לבית המשפט כלולה גם חוות דעתו של מומחה לטביעות נעליים מארה"ב שקבע כי הטביעות שנמצאו על גופתה של תאיר ז"ל לא היו של זדורוב. כמו כן מומחית קבעה כי ראדה נרצחה בסכין משוננת ולא בסכין יפנית כפי שנקבע על ידי בית המשפט.

עוד זכורים ניתוחים של זירת הרצח מהם הוכח כי זדורוב הוכוון על ידי מדובביו וחוקריו על מנת שיציג שחזור המותאם לממצאים שנמצאו בשטח. זאת בשעה שניתוח התנהלותו של זדורוב מלמד כי לא ידע פרטים הכרחיים מתוך זירת הרצח. מעבר לכך זכורים ממצאי DNA שנמצאו בזירה שאין להם קשר כלשהו לזדורוב. בין השאר מדובר בשערות שנמצאו בידיה של המנוחה.

בעקבות ממצאי טביעת הנעל והסכין המשוננת הורה בית המשפט העליון לבית המשפט בנצרת לפתוח את התיק לדיון מחודש, דיון שיסתיים היום בהכרעת דין העשויה לשלוח את זדורוב לביתו או לדחות את הראיות שהוצגו לבית המשפט.

נזכיר כי המחלוקת סביב חפותו של זדורוב פילגה, כך על פי פרסומים שונים, גם את משפחת ראדה עצמה שחלקה סבור שיש ממש בטענות לחפותו וסימני השאלה גדולים ולעומת זאת יש הנאחזים בהכרעתו הראשונית של בית המשפט ובהרשעתו את זדורוב.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו