"מלחמה של בני האור מול בני החושך"

הרב דוד בניזרי, ראש כולל 'אור החיים' בבית שמש, חידד דבריו ותקף את הפוליטיקאים המבקשים להדיח את אבוטבול מתפקידו.

חיים לב - ערוץ 7 , כ"ד באדר תשע"ד

חרדים בבית שמש
חרדים בבית שמש
פלאש 90

המאבק על ראשות העיר בית שמש מתחדד והקמפיין הספרדי בעד המועמד החרדי משה אבוטבול מקבל תאוצה.

בישיבת מטה שהתקיימה בימים האחרונים, אמר הרב מרדכי כהן, ראש הכולל הראשון בעיר הוותיקה בבית שמש הפועל זה כ־ 40 שנה, לאברכים הפעילים כי "הציבור שלנו צריך לדעת כי כל העשיה שלו היא לא כדי לקבל שכר ולא כדי לקבל טובות מראש העיר, אלא אך ורק כדי שיהיה להם זכות ונחלה בכל המוסדות ובתי הכנסת שקמים בעיר. מי שיצביע וישפיע יש לו חלק ונחלה בכל הזכויות האלו".

יו"ר תנועת ש"ס ח"כ אריה דרעי, אמר בפתח דבריו כי במהלך השבוע האחרון הוא היה שלוש פעמים בבית שמש, וגם בשבוע הבא הוא מתכוון לפקוד את העיר, שכן אסור לשכוח שלא מדובר רק במאבק של בית שמש אלא במאבק של כלל ישראל.

"מה שאנחנו רואים היום בבית שמש זה המשך לאותה 'ברית אחים' שנלחמת בכל הקדוש והיקר, ועצם הדבר שהעמידו בראש מפלגה דתית מועמד שאינו חובש כיפה, מלמד יותר מכל מהי המטרה שלהם במאבק על אופיה היהודי של בית שמש".

ואילו הרב דוד בניזרי, ראש כולל 'אור החיים' חידד דבריו ותקף את הפוליטיקאים המבקשים להדיח את אבוטבול בתפקידו כשהוא מכנה אותם 'בני חושך'.

"לא מדובר במאבק מול מועמד זה או אחר, אלא במאבק אמיתי של בני האור מול בני החושך, מדובר כאן במאבק של אלו שרוצים לעקור את הכל, ולכך אם לא נתגייס יחד ונשים בצד את כל התלונות תהיה זו בכיה לדורות והפסד שקשה להעריך אותו עבור עם התורה".