שחקני בית"ר בביקורם היום בכותל
שחקני בית"ר בביקורם היום בכותל אושרי דודאי, דובר בית"ר

"עם שאינו יודע את עברו, ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל", כך אמר יגאל אלון ממפקדי הפלמ"ח ומי שכיהן כראש הממשלה בעבר. ואכן, במועדון בית"ר ירושלים הפנימו את המסר ויצאו היום (ד') ליום גיבוש מיוחד, יום גיבוש בעקבות ירושלים, עיר הבירה של ישראל, העיר שבה בחר הקב"ה לשכן את שמו שם.

זיו בצלאל, איש יחסי ציבור ירושלמי ומוכר בתחומו, ירושלמי בנשמה כמו שאומרים. בעבר כשנשאל על הקשר שלו עם העיר אמר כי "זו העיר שנולדתי בה, אני חי בה ובוודאי גם אמות בה. לעולם לא הייתה לי מחשבה לעזוב את העיר". והיום בצלאל הזמין את שחקני בית"ר ירושלים והצוות הניהולי להכיר את ירושלים של מטה, לראות את ירושלים כמו שלא ראו אותה מעולם. 

לאחר ארוחת צהריים משותפת של הקבוצה באולם מונטיפיורי החדש שבעיר העתיקה, יצאו כולם אל סיור במנהרות הכותל השוכנות למרגלות הר הבית. במנהרות ישנו חדר קטן המשמש כמקום לתפילה כשהסיבה לכך היא מיקומו המיוחד - היישר אל מול קודש הקודשים. לאחר הסיור במנהרות, השחקנים הצטלמו והתפללו בכותל. 

בהנהלת המועדון קיוו כי יום גיבוש זה ישחרר את השחקנים מהמתח והלחץ שבו הם נמצאים בתקופה האחרונה, ויגרום לגיבוש של השחקנים אחד עם השני.  בבית"ר מאמינים כי עכשיו כשהשחקנים יודעים את משמעותה של העיר ואת חשיבותה לאוהדים הרבים, תצא הקבוצה לדרך חדשה של ניצחונות.

מבחינת השחקנים, הם יודעים כי המשחק החשוב ביותר של הקבוצה יהיה בעוד חודש בדיוק, ברבע גמר גביע המדינה מול עירוני קריית שמונה. זכיה בגביע תגרום להרבה נחת ושמחה למועדון ולשחקנים, כזאת שתשכיח את התלאות שעברה הקבוצה העונה.   

 

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו