"ממוטט, ממרר בבכי, מתקשה לדבר"

המשטרה פתחה בחקירה נגד הנערה בת ה-17 מחדרה אשר התלוננה כי ירון ברלד הטריד אותה מינית. ברלד הסביר בבכי לשוטרים כי מדובר בסחיטה.

עוזי ברוך - ערוץ 7 , ב' באדר ב תשע"ד

ירון ברלד
ירון ברלד
צילום: פלאש 90

חוקרי משטרת חדרה חקרו אתמול את תלונתו של כוכב "ארץ נהדרת" לפיה הנערה בת ה־17 שהתלוננה נגדו — ניסתה לסחוט אותו.

ברלד טען כי היה נתון לניסיונות סחיטה מצד הנערה כמה פעמים. לאחר שהוא לא נענה לדרישותיה היא החליטה להתלונן נגדו על תקיפה מינית. 

כמה מחבריו המלווים אותו סיפרו כי עוברת עליו תקופה קשה ביותר. אחד מהחברים סיפר אתמול: "הוא ממוטט, ממרר בבכי, מתקשה לדבר ולא מבין מהיכן נפלה עליו האשמה הזו של מעשים מגונים בנערה".

גורם במשטרה אמר אתמול ל"ידיעות אחרונות" כי ברלד צפוי לסיים היום את מעצר הבית שלו בבית הוריו, ביישוב מתן שבשרון, והמשטרה לא תבקש להאריך שוב את מעצרו.

"כפי שזה נראה, החקירה תימשך גם בימים הקרובים. אנחנו צריכים לחקור עוד עדים — חברים וחברות של הנערה — לצד עדויות נוספות וחקירות יחד עם חוקרי המשטרה הצבאית. מסתמן כי בסופו של דבר התיק יגיע לפרקליטות, ושם תתקבל החלטה מה יעלה בגורלו", אמר אתמול גורם משטרתי ל"ידיעות אחרונות".

חבריו של ברלד הוסיפו "האיש שבור. כשהוא לא בחקירה, הוא מסוגר בחדר הקטן בבית הוריו. אנו חוששים לחייו. כל עולמו קרס ברגע אחד. גם החוקרים מבינים שהנערה ניסתה לסחוט אותו".

על פי הדיווח, בגלל מצבו הנפשי, למרות שב"ארץ נהדרת" מעוניינים ־ ברלד לא יופיע בתוכנית הקרובה.