ישיבת מועצת הסניף
ישיבת מועצת הסניף דובר הבית היהודי

מועצת סניף ירושלים של הבית היהודי התכנסה הערב (שלישי) לישיבה ראשונה אחרי הבחירות המוניציפאליות.

למרות המתח בין המפלגה ובין מועצת הסניף, השתתפו בישיבה מנכ"ל המפלגה ניר אורבך, סגן השר אבי וורצמן וחברי הכנסת ניסן סלומינסקי, שןלי מועלם, מוטי יוגב ויוני שטבון.

מטעם מועצת הסניף השתפו בין היתר הרב איתן אייזמן ואיציק משה.

ניר אורבך הדגיש את חשיבות האחדות. "המפלגה שלנו, הבית היהודי, נמצאת כל הזמן בהתקדמות", אמר. "אנו עסוקים בבניית הקומה הבאה לקראת ההגעה לקדמת הבמה הציבורית ולהנהגת המדינה. לשם כך כולנו צריכים להפשיל שרוולים, לשתף פעולה ולצאת ביחד למסע משותף זה".

לדבריו, "סניף ירושלים והציבור הדתי לאומי בירושלים הוא אולי הציבור החשוב והמשמעותי ביותר שלנו. אסור לנו לאבד את הציבור הזה. אסור לנו להמשיך ולהשקיע אנרגיות במאבקים פנימיים ובוויכוחים בתוך המשפחה.אני מצפה שמכאן תצא הבשורה של אחדות".

אורבך סיפר לחברי הסניף על פעילות השטח שהחלה בחודשים האחרונים, והזמינם לקחת בה חלק. "בחודשים האחרונים, מעבר לפעילות הענפה של חברי הסיעה השרים וחברי הכנסת מעבר לפעילות התקשורתית שבהחלט מביאה את המפלגה למחוזות בהם לא היינו נוכחים בעבר, ודאי לא בצורה משמעותית, אנו עוסקים בצורה שוטפת בבניית הקומה הבאה גם בתשתית הארגונית והמוסדית של המפלגה".

"הוואקום מתמלא בפעילות ענפה של הפורומים שהולכים וקמים בשטח. פורום 120 הנבחרים ברשויות המקומיות, פורום ראשי סניפים, פורום ההתיישבות ויש"ע, פורום צעירי הבית היהודי, פורום נשים, פורום השכונות, פורום הבית המשותף-מטה החילוני בבית היהודי, ה"ישראלים"-תאי סטודנטים שהולכים ומוקמים באוניברסיטאות ברחבי הארץ. יש לנו ב"ה מפלגה תוססת ופעילה עם עבודה משולבת בכנסת ובממשלה ,בתקשורת ובשטח. רק אם נהיה מאוחדים ננצח", הוסיף אורבך.