בית שמש: שוב נסיונות לגנוב את הבחירות

עו"ד רינה הולנדר שהובילה את המאבק לבחירות החוזרות בבית שמש מדווחת על ניסיונות זיוף ורמייה "מהבוקר אני לא מפסיקה לקבל תלונות".

בני טוקר , ט' באדר ב תשע"ד

שוב זיופים?
שוב זיופים?
צילום: פלאש 90

עו"ד רינה הולנדר, נציגה מס' 4 ברשימה המאוחדת של הבית היהודי ו"בית שמש חוזרת", ומי שהובילה את המאבק המשפטי לקיום בחירות חוזרות בעיר אומרת הבוקר (שלישי) לערוץ 7 כי למרות הנוכחות המשטרתית הגדולה, ניסיונות הזיוף חוזרים על עצמם, "היה כבר חשד לזיופים ואחת הקלפיות של החרדים נסגרה, כך גם ברמת בית שמש א'".

לדבריה נציגי הרשימה של אלי כהן מדווחים על מחסור בפתקים, "יש קלפיות עם פתקים מחוררים של אלי כהן, ופתקי ש"ס מודבקים על פתקים של אלי. בשכונת נחלה ומנוחה סגרו קלפי ופתחו אותה מחדש".

הולנדר טוענת כי לקלפי הנכים בבית שמש, נהרו עשרות קיצונים חרדים מרמת בית שמש שנכנסו להצביע, "יש פרצה בחוק שמאפשרת בבחירות המקומיות לנכים להצביע בקלפי הנכים גם אם לא במקום המגורים שלהם, ייתכן שהנהירה מרמת בית שמש א' נובעת מכך שאותם קיצונים לא רוצים שיראו שהם מצביעים והם מציגים את עצמם כנכים, או שמדובר בזיופים".

לדבריה מהבוקר היא לא מפסיקה לקבל טלפונים עם תלונות, "הטלפון שלי לא מפסיק לצלצל. ניסיונות החבלה נמשכים, סיפרו לנו על שמונה צעירים מירושלים שדיווחו על מסחר בתעודות זהות והצבעה עבור אחרים".