נעם ארנון: פסיקת ביהמ"ש - נס פורים

דובר היישוב היהודי בחברון מברך על החלטת בית המשפט העליון לאשר את הרכישה של בית השלום, "עכשיו הכול תלוי בשר הביטחון".

בני טוקר , י"א באדר ב תשע"ד

בית השלום
בית השלום
משפחות בית השלום

דובר היישוב היהודי בחברון, נעם ארנון, קושר בין החלטת בית המשפט העליון לאשר את רכישת בית השלום ובין חודש אדר וחג הפורים המתקרב.

"זה נס פורים, חודש אדר הוא חודש של הצלחות משפטיות, במקרה הזה היה מוכר שקיבל את הכסף ומכר ואז ניסה להמציא טענות שונות ומשונות בגיבוי יועצים משפטיים. אנחנו שמחים שהיום הצדק יצא לאור והערעור ההזוי נדחה", אומר ארנון.

ארנון מקווה ששר הביטחון יחתום על אישור העסקה, "עכשיו השר יעלון צריך לחתום על התר העסקה, אמנם אהוד ברק שר הביטחון הקודם אישר עקרונית את העסקה, אבל שר הביטחון הנוכחי צריך לאשרר ולחתום ולאפשר את הכניסה".

לדבריו, "החששות תמיד קיימים, שהרי הניסיון עד עכשיו לא היה מעודד, אבל אני משוכנע שאחרי כל ההליכים שהבית הזה עבר, הפעם העובדות יאפשרו לשר הביטחון לחתום על ההיתר ללא היסוס ופחד".

ארנון מזמין את עם ישראל לחגוג את העדלידע ביום ראשון הקרוב ברוח האחדות, "אצלנו חוגגים את פורים יומיים, ואני מזמין את עם ישראל להגיע לכאן ביום ראשון הקרוב לעדלידע המסורתית והשנה בסימן אחדות ישראל, כולם יגיעו מחופשים לכל גווני עם ישראל, חיילים, חרדים ועוד, וכולם יתחבקו וישמחו יחד בעיר האבות".