כלפה וליבר
כלפה וליברצילום: אליקים איטלי

יו"ר שדולת החקלאות בכנסת, חה"כ זבולון כלפה (הבית היהודי), ערך היום (ה') ביקור במועצה האזורית חבל יבנה.

הביקור החל בפגישת עבודה משותפת עם ראש המועצה משה ליבר וחברי מליאת המועצה, נציגים של חברי ועדים מיישובי המועצה ואנשי מנהלה בכירים. לאחר מכן המשיך כלפה לארוחת צהריים וסיור ביישובי המועצה.    

במהלך ביקורו ציין ח"כ כלפה כי ישמח להירתם לקידום המועצה בהיבטים השונים מבחינת תשתיות, פתרונות בתחום החקלאות וכמקום שיוכל לספק פתרונות תעסוקה לאוכלוסייה באזור המועצה. "אשמח לפעול לקידום המועצה ביחד עם ראש המועצה משה ליבר וראשי הוועדים השונים. אתם נמצאים בלב לבו של אזור עירוני והדבר מחייב תכנון וחשיבה אסטרטגית לעשורים הקרובים. כל זמן שתדאגו לשמור ולפתח את תחום החקלאות יהיה פה אינטרס לשמור על קיום סגנון חיים מושבי".   

עוד הדגיש כלפה כי הוא רואה בפעילות החקלאית במועצה פעילות ברוכה וכלי עזר חשוב לקידום המועצה ותושביה. "חובה עליכם להשקיע את המאמצים על מנת להשאיר ולפתח את התעשייה החקלאית במועצה. חובה לספק לעוסקים במלאכה פתרונות טובים כדי שימשיכו לעסוק ולהעביר את הידע לדורות הבאים במועצה.

"בעבודתי אני עובד מול עשרות רשויות ברחבי הארץ ואני יכול להגיד לכם שכמי שהיה בן של ראש מועצה יש לראשי רשויות יכולת לעשות דברים גדולים יותר משרים ובוודאי שמחברי כנסת", אמר כלפה שסיים את הסיור במדגרה בקבוצת יבנה ובארוחת צהריים בגבעת וושינגטון.

ראש המועצה האזורית חבל יבנה, משה ליבר אמר כי "אני מודה לח"כ כלפה על ביקורו ברחבי המועצה. ערכנו עם כלפה שגם משמש כיו"ר שדולת החקלאות בכנסת סיור במספר מוקדים חקלאיים שונים, ובמהלך הסיור הצגנו בפניו את התכניות העכשוויות לצד הפרויקטים העתידיים שעליהם אנו עמלים בחודשים האחרונים".